• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram
100 Gün Coşkusu

Verdiği ‘suflörsüz’ eğitim ve “Burada her şey küçüğün” ilkesiyle eğitimde haklı bir yer edinen Bornova Küçük Şeyler Anaokulu’nun öğrencileri okula başlamalarının 100. Günü’nde kaynaşmanın ve arkadaşlıkların tadını çıkararak coşkulu bir gün yaşadılar. Öğrenciler 100 günde öğrendikleri bilgilerle, arkadaşlığı, işbirliğini, sorumluluğu, birlikte şarkı söylemeyi ve oynamayı keşfetmenin mutluluğunun tadını çıkardılar,

Bornova Küçük Şeyler Anaokulu öğrencileri yaşama hazırlanmaları konusunda da ilgi odağı oluyor. Öğrenciler 2015-2016 öğretim yılının başlamasından bugüne kadar geçen 100 günlük süreci kutladılar. Çocuklar yaşlanınca ne durumda olacaklarını gösteren giysilerle geldikleri okulda birbirlerinin yaşlı hallerini ilgi ile izlediler. Öğrenciler 100 rakamı yazan gözlüklerle de ayrı bir havaya büründüler. Spor Salonu’nda giysileriyle çeşitli oyunlar oynayan öğrenciler 100 plastik bardakla piramit yaparak arkadaşlıklarını simgelediler. Müzik eşliğinde dans ederek eğlenen çocukların birbirlerine sevgi ve saygı ile davranarak dayanışma örneği vermeleri görülmeye değerdi. Gün öğrencilerin malzemelerini hazırladığı pastanın yenmesiyle sona erdi.

Okul Müdürü Selami Korkmaz, “Çocuklarımız bu gibi özel günlerde birlikte olmanın tadırı çıkarıyorlar. Ritmik sayma davranışını geliştirmek ve zamanlı ilgili olarak dün-bugün-yarın kavramını öğrenmelerini desteklemek için uyguladığımız 100. gün etkinliği bizleri umutlandırıyor. Çocuklarımız her gün  birbirleriyle iletişimleri, yardımlaşmaları, birey olmaları ve yaşama bakış açıları da değişiyor” dedi.

“Burada her şey küçüğün” ilkesiyle ve verdiği ‘suflörsüz’ eğitim ile haklı bir yer edinen Bornova Küçük Şeyler Anaokulu’nun öğrencileri

Okul Müdürü Selami Korkmaz, “Çocuklarımız her ay bir konu üzerine yoğunlaşıyorlar. Bunlar onlara proje öncesi çalışmayı, proje hazırlanması ve sonuçlandırmaları konusunda bir ışık tutuyor. Proje konusu yakında yaşamda bir yerdeyse yerinde gidip gözlemliyorlar. Bu da onların ufkunu açıyor” dedi.  


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


  
1267 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı