WHATSAP İLETİŞİM
 

Güzeli Daha da Güzelleştirmek İçin Geliyor

Mavişehir Fark Yaratmaya Devam Edecek Mavişehir Muhtar Adayı Ali Çağdaş Baray’ı diğer mahalle muhtarlarının adaylarından ayıran çok farklı yönler bulunuyor. Mahallesinde tek aday olan ender mahalleler arasında yer alan Mavişehir Mahallesi Muhtar Adayı’nın Türkiye’de ilk olan projeleri de fark yaratıyor. Mahallesinde fark yaratan  Mavişehir Muhtarı Gürol Küçükgörür’den sonra muhtarlık koltuğuna oturmaya hazırlanan muhtar vekili ve 1. Aza Ali Çağdaş Baray, gerçekleştireceği projelerle Mavişehir’de çıtayı bir adım yukarı çıkarmaya hazırlanıyor.   Mavişehir Muhtar vekili ve 1. Aza Ali Çağdaş Baray, projelerini “Güzeli daha da güzel yapmaya geliyoruz” sloganıyla karsiyakalim.net haber portalı ve Karşıyakalım WEB TV’de paylaştı. Projeleri arasında sosyal medya kullanmayan mahalle sakinleri için Türkiye’de ilk olarak kullanılacak uygulamayı faaliyete geçireceklerini kaydetti. Projenin test aşamasında olduğunu açıklayan Baray sözlerine şöyle devam etti; “Mahallemizde 65 yaşından büyük olan ve sosyal medya kullanmayan mahalle sakinlerimiz var. Test aşamasının sonuna gelen bu proje Türkiye’de ilk defa uygulanacak.  Apple store ve Google Play Store’da faaliyete geçireceğimiz uygulamanın beta sürümü tarafımdan test ediliyor. Mavisehirmuhtarligi isimli sosyal medya hesabımız da 7/24 365 gün boyunca mahallemizde yapılacak tüm çalışmaları, faaliyetleri, açılışları duyuracak ayrıca mahalle sakinlerimizin tüm talepleri, sorunları ve istekleri ivedilikle ilgili kurumlarla ve bu hesap aracılığıyla paylaşılacaktır. Yardım kampanyalarına devam edilecek Çağdaş Baray, önceki dönemde muhtarlık tarafından yapılan yardım kampanyalarının sürdürüleceğini açıkladı. Muhtar Adayı yaptığı açıklamada “33 adet kütüphane kurulması için Mavişehir Muhtarlığı olarak büyük destek verdik. Bu destekte Recai Şeyhoğlu hocamızın da büyük katkıları oldu. Önümüzdeki dönemde benzer yardım kampanyalarına devam edilecek. Mavişehir Muhtarlığı her zaman her yerde ihtiyacı olanlarla beraber olacak daha önce minik kalplere ve genç yüreklere dokunmuştuk bu dokunuşlar devam edecek” diye konuştu. İzmir’de bir ilk 3 dilde mahalleliye hizmet Muhtar adayı Baray, 3 ayrı dilde mahallelilere hizmet verdiklerinin altını çizerek; “İzmir’de 3 yabancı dilde hizmet veren ilk ve tek muhtarlığız. Ben İngilizce ve Rusça 20 yıllık muhtarımız ve aza adayımız Gürol Küçükgörür de Almanca’da toplamda 3 dilde mahalle sakinlerimize hizmet veriyoruz.” diye konuştu. Afet farkındalık eğitimleri devam edecek Ali Çağdaş Baray depremin ve doğal afetlerin Türkiye’nin en önemli gündem maddelerinden biri olduğunu açıkladı. Baray sözlerine şöyle devam etti; “Mavişehir muhtarlığı olarak mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımıza afet farkındalık eğitimleri verdik. Bu eğitimler ilgi görünce Karşıyaka’mızın diğer mahallerinde ve Çiğli’nin mahallerinde bu eğitimleri vermeye devam ettik. Önümüzdeki dönemde de aynı eğitimleri tekrarlamaya ve vatandaşlarımızda afetler konusunda farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz”
Ekleme Tarihi: 27.03.2024 - 07:56

Güzeli Daha da Güzelleştirmek İçin Geliyor

Mahallesinde tek aday olan ender mahalleler arasında yer alan Mavişehir Mahallesi Muhtar Adayı’nın Türkiye’de ilk olan projeleri de fark yaratıyor. Ali Çağdaş Baray, Mavişehir’de çıtayı bir adım yukarı çıkarmaya hazırlanıyor.

Mavişehir Fark Yaratmaya Devam Edecek

Mavişehir Muhtar Adayı Ali Çağdaş Baray’ı diğer mahalle muhtarlarının adaylarından ayıran çok farklı yönler bulunuyor. Mahallesinde tek aday olan ender mahalleler arasında yer alan Mavişehir Mahallesi Muhtar Adayı’nın Türkiye’de ilk olan projeleri de fark yaratıyor. Mahallesinde fark yaratan  Mavişehir Muhtarı Gürol Küçükgörür’den sonra muhtarlık koltuğuna oturmaya hazırlanan muhtar vekili ve 1. Aza Ali Çağdaş Baray, gerçekleştireceği projelerle Mavişehir’de çıtayı bir adım yukarı çıkarmaya hazırlanıyor.

 

Mavişehir Muhtar vekili ve 1. Aza Ali Çağdaş Baray, projelerini “Güzeli daha da güzel yapmaya geliyoruz” sloganıyla karsiyakalim.net haber portalı ve Karşıyakalım WEB TV’de paylaştı. Projeleri arasında sosyal medya kullanmayan mahalle sakinleri için Türkiye’de ilk olarak kullanılacak uygulamayı faaliyete geçireceklerini kaydetti. Projenin test aşamasında olduğunu açıklayan Baray sözlerine şöyle devam etti;
“Mahallemizde 65 yaşından büyük olan ve sosyal medya kullanmayan mahalle sakinlerimiz var. Test aşamasının sonuna gelen bu proje Türkiye’de ilk defa uygulanacak.  Apple store ve Google Play Store’da faaliyete geçireceğimiz uygulamanın beta sürümü tarafımdan test ediliyor. Mavisehirmuhtarligi isimli sosyal medya hesabımız da 7/24 365 gün boyunca mahallemizde yapılacak tüm çalışmaları, faaliyetleri, açılışları duyuracak ayrıca mahalle sakinlerimizin tüm talepleri, sorunları ve istekleri ivedilikle ilgili kurumlarla ve bu hesap aracılığıyla paylaşılacaktır.

Yardım kampanyalarına devam edilecek

Çağdaş Baray, önceki dönemde muhtarlık tarafından yapılan yardım kampanyalarının sürdürüleceğini açıkladı. Muhtar Adayı yaptığı açıklamada
“33 adet kütüphane kurulması için Mavişehir Muhtarlığı olarak büyük destek verdik. Bu destekte Recai Şeyhoğlu hocamızın da büyük katkıları oldu. Önümüzdeki dönemde benzer yardım kampanyalarına devam edilecek. Mavişehir Muhtarlığı her zaman her yerde ihtiyacı olanlarla beraber olacak daha önce minik kalplere ve genç yüreklere dokunmuştuk bu dokunuşlar devam edecek” diye konuştu.

İzmir’de bir ilk 3 dilde mahalleliye hizmet

Muhtar adayı Baray, 3 ayrı dilde mahallelilere hizmet verdiklerinin altını çizerek; “İzmir’de 3 yabancı dilde hizmet veren ilk ve tek muhtarlığız. Ben İngilizce ve Rusça 20 yıllık muhtarımız ve aza adayımız Gürol Küçükgörür de Almanca’da toplamda 3 dilde mahalle sakinlerimize hizmet veriyoruz.” diye konuştu.

Afet farkındalık eğitimleri devam edecek

Ali Çağdaş Baray depremin ve doğal afetlerin Türkiye’nin en önemli gündem maddelerinden biri olduğunu açıkladı. Baray sözlerine şöyle devam etti;

“Mavişehir muhtarlığı olarak mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımıza afet farkındalık eğitimleri verdik. Bu eğitimler ilgi görünce Karşıyaka’mızın diğer mahallerinde ve Çiğli’nin mahallerinde bu eğitimleri vermeye devam ettik. Önümüzdeki dönemde de aynı eğitimleri tekrarlamaya ve vatandaşlarımızda afetler konusunda farkındalık oluşturmaya devam edeceğiz”

Albüme ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve karsiyakalim.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.