• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜM OKURLARIMIZIN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Hem Ağladılar Hem Ağlattılar

Hem Ağladılar Hem Ağlattılar

İzmir Menderes’deki Okul Aile Birliği, Mesleğinde çeyrek asrı tamamlayan öğretmenlere sürpriz bir kutlama gerçekleştirdi. Öğrencilerinin yoğun alkışları arasında gerçekleştirilen kutlamada duygu yüklü dakikalar geçiren yılların eğitimcileri gözyaşlarına engel olamadı. Birlik Yönetimi hem ağlattı hem de ağladı.

İzmir’in Menderes İlçesindeki Fatma Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, kendilerini insan yetiştirmeye adayan eğitimcilerin öğretmenler gününü her zamankinden daha farklı kutladı. Okul ve Aile Birliği Yönetimi ile bir gurup öğrenci temsilcisi ellerinde çiçekler ve plaketlerle bazı sınıfların kapısını çaldı. Mesleklerinde çeyrek asrı başarı ile tamamlayan öğretmenlerin ders anlattıkları sınıflarında günleri kutlandı. Çiçek ve plaketini alan matematik öğretmeni Mualla Madanlar mutluluğunu anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini söyledi. İngilizce öğretmeni Fatma Çaylak eğitimcilere gösterilen vefanın kendisini son derece memnun ettiğini dile getirdi. Alkışlar arasındaki kutlama karşısında duygu yüklü dakikalar geçiren Felsefe öğretmeni Hatice Yağız gözyaşları yanaklarına süzülürken sesi titreyerek eğitimciliğin önemini bir kez daha vurguladı.

Okul Aile Birliği Başkanı Serkan Güngör, “Öğretmenlerimiz bir kandil gibi kendilerini tüketerek özveri ile çevresini aydınlatıyor. Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama asla bir öğretmenin eserine değer biçilemez”dedi. Müdür Vekili Salih Sardoğan her türlü övgüyü hak eden eğitimcilerinin Öğretmenler Gününü farklı bir atmosferde kutlayan Aile Birliğine teşekkür etti.

Türkiye'nin muasır medeniyetlere ulaşması için Fatma Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesini yaptıran hayırsever Ramazan Büküşoğlu ve eşini Fatma hanımı evinde ziyaret eden gurup, Büküşoğlu ailesinin kıymetli katkısına teşekkür etti.

Kutlama programına Okul Aile Birliği Başkanı Serkan Güngör, Yönetim Kurulu Üyeleri Zeynep Yalçınkaya, Nurgül Barışcan Yıldız, Çiçek Semra Yüksel, Selma Elden, Okul Müdür Vekili Salih Sardoğan, Müdür Yardımcısı Nazan Sungurhan, Memure Gülizar Yıldırım, Menderes Öğrenci Başkanlar Kurulu Başkanı Nermin Tülay Vural, Batıkan Aslanalp, Şule Aksoy katıldı. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı