• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Dikililerden Cumhuriyet'e Destek

Dikili halkından Cumhuriyet Gazetesi’ne “yanındayız” mesajı

Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’un önderliğinde bir araya gelen Dikilili Cumhuriyet sevdalıları, Cumhuriyet Gazetesi’ne yapılan operasyona tepki göstermek ve basın özgürlüğüne destek olmak amacıyla Cumhuriyet Gazetesi okuyup ve vatandaşlara ücretsiz gazete dağıttı. 

Hafta boyunca ilçe merkezi başta olmak üzere Çandarlı, Salihleraltı, Bademli ve Denizköy Mahallelerinde vatandaşlara Cumhuriyet Gazetesi dağıtarak, Dikili ilçesinden Cumhuriyet Gazetesi çalışanlarına yanındayız mesajı gönderen Dikilililer, “Cumhuriyete, demokrasiye, düşünce ve basın özgürlüğüne koşulsuz sahip çıkmaya devam edeceğiz" sözü verdi.

Özgürlükleri Sonsuza Dek Savunacağız”

Dikilili Cumhuriyet sevdalıları ile birlikte kentte esnaf ve vatandaşlara Cumhuriyet Gazetesi dağıtan Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, "Biz Dikilililer, Atatürkçülüğün, Cumhuriyetçiliğin, tam bağımsızlığın, demokrasinin basın özgürlüğünün, laik, demokratik, sosyal hukuk devletinin, temel insan hak ve özgürlüklerinin, evrensel hukuk ilkelerinin yandaşı ve savunucularıyız. Sonsuza dek savunmaya devam edeceğimiz bu değerlerin saldırıya uğramasına asla sessiz ve duyarsız kalmayız. Bölücü, ayrılıkçı her türlü terörün dün de karşısında durduk, bugün de, yarın da durmaya devam edeceğiz.  Bununla birlikte saltanatı da, padişahlığı da, tek adamlığı da reddediyor, egemenliğin kayıtsız şartsız milletin kendisinde olmasını savunuyoruz. Ayrıca bir suç varsa hemen aydınlatılmalı, suçlularda Yüce Türk Adaleti’nin karşısına çıkarılmalı ve cezasını çekmelidir. Ancak tüm bunlar adil yargılama koşulları ile gerçekleştirilmelidir’ dedi.

Basının Susturulmasının Her Daim Karşısındayız”

Açıklamasının devamında adını Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ten adını almış, Cumhuriyet ile yaşıt olan Cumhuriyet Gazetesi’nin karşı karşıya kaldığı durumun düşündürücü olduğuna vurgu yapan Başkan Tosun, “ Cumhuriyet Gazetesi, sırf iktidara muhalif diye bunları yaşıyorsa bu bir demokrasi ayıbıdır. Basının susturulmasının her daim karşısındayız. Ülkemizde basının özgür olması ve düşünce özgürlüğünün koşulsuz gerçekleşmesi için mücadelemiz sürecek”  görüşlerini dile getirdi. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91115.9348
Euro6.55396.5802
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı