• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Güldal Mumcu Anlattı

Güldal Mumcu Anlattı

Güldal Mumcu, Foça’da ‘Aile Babası Uğur Mumcu’yu anlattı

Araştırmacı-Gazeteci merhum Uğur Mumcu’nun eşi CHP İzmir geçmiş dönem Milletvekili ve Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı Genel Başkanı Güldal Mumcu, Foça’da düzenlenen söyleşiye katıldı.

Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi Ormanı Dikim Etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen söyleşide; Deneme Liseliler için büyük bir onur kaynağı olan Uğur Mumcu’nun mesleki özelliklerinden ziyade sosyal özellikleri üzerinde duruldu.

Güldal Mumcu eşi merhum Uğur Mumcu’nun iyi bir eş ve aile babası olduğu belirterek, ‘Sosyal Demokrat, laik ve emek haklarını savunan Uğur Mumcu, aile içi kararları alırken de tüm bireylerin düşüncelerini öğrenir ve buna göre karar verirdi. Çok iyi niyetli bir aile babasıydı. Çocuklarıyla yakından ilgilenir, yoğun geçen programına rağmen veli toplantılarına katılmaya büyük özen gösterirdi’ dedi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Güldal Mumcu’ya programa katılımı için teşekkür etti ve CHP İzmir geçmiş dönem Milletvekili ve Grup Başkanvekili Kemal Anadol ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte teşekkür plaketiyle çiçek sundu.

Ankara Bahçelievler Deneme Liseliler de, Güldal Mumcu’ya ‘Mumcu Ailesi’nin resmedildiği tablo ve teşekkür plaketi takdim etti.

Deneme Liselilerin ricası üzerine etkinliğe katılanlara karanfil veren Güldal Mumcu, ‘İçimden Geçen Zaman’ isimli kitabını imzaladı.

Güldal Mumcu söyleşisi öncesinde, Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi Mezunlarından Akademisyen-Yazar Suay Karaman’ın ‘Atatürk, Cumhuriyet ve Deneme Liseliler’ isimli söyleşisi gerçekleştirildi. Konuşmasında, Atatürkçülük ve Cumhuriyet ilkelerinden bahseden Karaman, Ulu Önder’in söylevlerinden oluşan ‘Nutuk’ isimli eserinden bölümler okudu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91115.9348
Euro6.55396.5802
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı