• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Ortak Akıl Buluşması

Ortak akıl buluşması

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yapılan faaliyet ve projeleri değerlendirmek üzere ilçe genelindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. 

Tüm hizmetlerini vatandaşların istek ve önerileri doğrultusunda “ortak akıl” ilkesiyle şekillendiren Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçe sınırları içindeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlar bugüne kadar tamamlanan proje ve hizmetlerle ilgili memnuniyetlerini dile getirirken, görüş ve önerilerini de ifade etme olanağı buldu. Toplantıya, Başkan Atila’nın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, kaymakamlık yetkilileri ve birim müdürleri de katıldı.

Yaşam standartlarımızı birlikte yükseltiyoruz

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, her mahalleye eşit hizmet götürmek ve Bornova’nın her yerini örnek projelerle taçlandırmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. Bornova’nın büyük bir aile olduğuna vurgu yapan ve her kurumun koordineli çalıştığına dikkat çeken Atila “Birlik ve beraberlik içinde, saygı ve sevgi çerçevesinde yaptığımız çalışmalarla diğer kentlere örnek oluyoruz. Kentimizi en iyi şekilde temsil eden muhtarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı ilçemizin her noktasında yaşam standartlarını daha da ileri noktalara taşımaktır. Bunu hep birlikte yapabiliriz. İyi ki Bornova’da birlikte çalışıyoruz. Daha güzel daha mutlu yarınlarda, çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Atila’ya teşekkür plaketi

Bornova’nın daha iyi bir kent olması yolunda yapılan ve yapılması gereken çalışmaların ele alındığı toplantı sonrası Bornova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yeşilova Mahalle Muhtarı Erkan Güler, Başkan Atila’ya hizmetlerinden ve desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Bu arada Muhtarlar Günü nedeniyle Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda bir tören düzenlendi. Törenin ardından muhtarlar; Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın ev sahipliğinde Dramalılar Köşkü’nde düzenlenen kokteylde de bir araya geldi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80116.8283
Euro7.56717.5974
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı