• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Yüzde 40 Büyüme Var

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek Leather & More - Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, 21 - 23 Ocak tarihleri arasında sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar alanı Fuar İzmir’de her yıl güçlenerek devam eden Leather & More, IF Wedding Fashion İzmir – 14. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ile eş zamanlı gerçekleşecek. Hem katılımcı hem de gerçekleşen alan bakımından yüzde 40’ı aşan bir büyüme sağlayan Fuar, yılın ilk iş birliklerine de ev sahipliği yapacak.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), İzmir Ticaret Odası (İZTO) ve İZFAŞ partnerliğinde gerçekleşecek Leather & More – 3. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, 21 Ocak’ta açılıyor. Türkiye’nin en büyük ve en modern Fuar alanı Fuar İzmir’de 23 Ocak’a kadar devam edecek Fuar; üç gün boyunca sektörün önde gelen deri ve deri giyim markalarını, perakendecileri, toptancıları, deri aksesuar mağazaları ve tasarım firmalarını bir araya getirecek. Fuar İzmir C Holünde gerçekleşecek olan Leather & More, önemli iş bağlantılarına da fırsat tanıyacak. Yurtdışıdan gelecek satın alımcılar, fuar katılımcılarıyla görüşmeler yapma şansı yakalayacak. 3 gün sürecek olan Fuar, sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak.

Deri anlaşmaları İzmir’de yapılacak
Başta İzmir, İstanbul, Aydın ve Manisa illerinden olmak üzere 40’ın üzerinde katılımcı firmayı ağırlamayı hedefleyen Leather and More – 3. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı, yılın ilk anlaşmalarına da ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin çeşitli noktalarından gelmesi beklenen satın almacıların yanında; Almanya, Azerbaycan, Belçika, Fransa, Güney Kore, İngiltere, İspanya, Kosova, Montenegro, Pakistan, Rusya, Tunus, Ukrayna, Vietnam ve Yunanistan’dan sektör profesyonelleri bekleniyor.

Tasarımcılar destekleniyor
Birbirinden renkli etkinliklerin ve atölye çalışmalarının yer alacağı Leather & More’da, tasarımcılar yeteneklerini sergileyecek. “Deriden Hayaller” adıyla gerçekleşecek workshoplarla deri kullanılarak yepyeni tasarımlar ortaya çıkacak. Deriler ile bitki, yaprak ve çiçekler karıştırılarak motifler ortaya çıkacak. Ecoprint adı verilen teknikle özel tasarımlar deriyle buluşacak. Fuar ziyaretçileri de çalışmalara katılabilecek. Ayrıca Fuar İzmir C Holü, firmaların ürünlerinden oluşacak özel defilelere de ev sahipliği yapacak. Sektör profesyonelleri, dolu dolu bir üç gün yaşayacak.  

 “Derin Fikirler” ve İhracatın Yıldızları Fuar’da
Leather & More Fuarı, ödül törenine de ev sahipliği yapacak. Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen Derin Fikirler Deri Tasarım ve Üretim Yarışması Finali, fuar kapsamında gerçekleşecek. Ayrıca deri sektöründe, yılın en fazla ihracat yapan firmalarına ödülleri verilecek.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı