• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Karne Hediyesi Kar


Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları'nda karne hediyesi olarak öğrencilerin başına 20 ton kar yağdı. Çoğu ilk kez kar gören öğrenciler doyasıya kar topu oynayarak tadını çıkardı.

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları öğrencilerine karne hediyesi kar yağdı. Okul bahçesine Payamlı köyü sırtlarından toplanmış 20 ton kar getirilirken, çoğu ilk kez kar gören anaokulu ve ilkokul öğrencileri çılgınca kar topu oynadı.

Eğitimde üretim ve inovasyon okulu Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları öğrencileri Yelki Kampüsünde güzel havada kar topu keyfi yaşadı. Karne hediyesi olarak öğrencilerine sürpriz yapan Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya, şöyle konuştu:
 "Öğrencilerimiz hafta başından bu yana karşı tepelerde biriken karları hayranlıkla izliyordu. Ben de onların hayallerini gerçekleştirmek için ne yapabileceğimizi araştırdım. Okulumuza 20 ton kar getirip bir kısmını yere bir kısmını ise bahçedeki uçak ve üst katlardan aşağıya dökerek kar yağdırdık. Çok mutlu oldular. Hepsine güzel bir karne hediyesi oldu. Her şey çocuklarımız için." 
Anaokulu ve ilkokul öğrencileri doyasıya kar topu oynarken, bir çoğu ilk kez kar gördüğünü dile getirdi. Öğrenciler, "Hayallerimiz okulumuzda bir kez daha gerçek oldu. Uçak, helikopter, biniş atı, youtubyr stüdyo gibi her türlü hayalimiz okulumuzda gerçeğe dönüştürülüyor, şimdi de kar yağdı" diye konuştular. 
Bol bol fotoğraf ve video çeken öğrenciler bu güzel sürprizi anılarında ölümsüzleştirdiler. 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.76586.7929
Euro7.34927.3787
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı