• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Fotoğrafçıların Fuarı İzmir'de

İki yılda bir İstanbul’da düzenlenen Fotoğraf Fuarı’nın 2019’da gerçekleştirilemediğine dikkat çeken İzmir Fotoğrafçılar Odası Başkanı Murat Yavuz, ‘2020 Nisan ayında yapacağımız Fotoğrafçılık Günleri ile tüm Türkiye’deki fotoğrafçıların ve yan sektörlerinin buluşma noktası İzmir olacak. Etkinliğimize fotoğraf sektörünün mensupları kadar halk da ilgi gösterdiği için Fotoğrafçılık Günleri’ni kent merkezinde ve ulaşımı kolay olan Tepekule Kültür Merkezi’ne gerçekleştireceğiz. Şimdiden stantların dolduğu etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz’ dedi.

Çift yıllarda İstanbul’da, tek yıllarda İzmir’de yapılan organizasyonlarla fotoğrafçıların biraraya geldiğini hatırlatan Murat Yavuz, ‘İstanbul’daki fuar düzenlenemediği için bu durum İzmir’i tek yaptı. 16-18 Nisan 2020 tarihlerinde  ‘Türkiye Dijital Fotoğrafçılık ve Albüm Tanıtım Günleri’ düzenleyerek hem fotoğrafçılık hem de yan sektör üyelerimizi buluşturacağız. Bir festival havasında renkli etkinliklerle gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz 3 gün sürecek. Etkinliğimize Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren meslektaşlarımız ile dijital baskı-çerçeve-Jimmy Jipv.b.  video çekim aksesuarları gibi  yan sektörlerimizin temsilcileri de katılacak’ diye konuştu.

Stantlar doldu

Fotoğraf Günleri’ne ülke genelinde firmaların yoğun ilgi gösterdiklerini kaydeden Yavuz, ‘Stantlarımızı sınırlı tutuyoruz. 120 katılımcı kabul edeceğiz. Çünkü İstanbul’da fuarın yapılamaması nedeniyle bu yıl sorumluluğumuz arttı. Vereceğimiz hizmetin kalitesinden ödün verme lüksümüz yok’ dedi.

Fotoğraf Günleri ile kamuoyunda farkındalık yaratacaklarını söyleyen Murat Yavuz, ‘Amacımız teknolojik yenilikleri Ege’ye taşımak, tanıtmak, Egeli fotoğrafçılarla ülke çapında faaliyet gösteren meslektaşlarımızı ve firmaları buluşturmak, yeni pazar imkanları yaratmak. Üyelerimizin teknolojinin getirilerine kolay uyumunu sağlamak, özellikle İzmir ve Ege illerinde üniversitelerde fotoğrafçılık bölümlerinde okuyan kardeşlerimize rehberlik etmek. Farklı ve renkli etkinliklerimiz de var çünkü fotoğrafçılık sanatını kamuoyuna hakkıyla tanıtmak istiyoruz.

Evleneceklere özel davet

Bu çerçevede her yıl İzmirgaz ile ortaklaşa düzenlediğimiz fotoğraf yarışmalarında dereceye giren eserleri sergileyecek, siyah beyazdan dijitale fotoğraf makinelerini tanıtacak, ülke çapında fotoğrafçıların tuval fotoğraflarını firma adlarıyla ve kartvizitleriyle alana taşıyacak, sektörle ilgili herkese açık ödüllü yarışmalar tertip edeceğiz. Özellikle yeni evlenecek çifteleri stantlarımızı ziyarete davet ediyoruz çünkü düğünlerde dron çekimleri, albümler ve düğün hikayeleri kısmında yeni çalışmalarımız var. Mutlu günlerini ölümsüzleştirerek, kendi evlatlarına ve torunlarına en iyi şekilde aktaracakları fırsatları sunacağız.

Katılımcı firmalar (ayrı kutu)

Fotoğraf günlerinde dev firmaların yanı sıra İzmirli işletmeler de yerini alıyor. Aralık ayı itibarıyla şu firmalar etkinlikte stan aldı: CANON, SONY, KODAK, NİKON, DJI, PANASONİC, FUJİ, EPSON Türkiye, Ömür Çerçeve, Bukuu Albüm, Klasfon, Art Albüm, FÇM Çerçeve, EIZO, Referans, Foto Murat, Akın Albüm, Aksu Albüm, Gani Güleç, Kaya Fotkitap, EMO Ticaret, Mert Albüm, Kamer İthalat, Karacan Albüm, ZHIYUN, ALP DIGITAL, Özgül Foto, Zoom İthalat, OlympusProfoto, Teknofinal Final Fotoğraçılık, SILVERLAB, Bükey Fotoğrafçılık, RICOH, Cihan Albüm, Kadri Şenruh, JİMMYJİP, YZC DIGITAL, CENTER DIGITAL, Kampüs Fotoğrafçılık, Uz Büro, Ege Albüm, E Albüm, Özlemix Albüm.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı