• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Sanayicilerden Emniyete Destek

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) sanayicileri tarafından Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne bağışlanan üç araç törenle teslim edildi. Törene İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu ve çok sayıda sanayici katıldı. Araçların anahtarları Kemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü Serdar Pehlivan’a verildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, organize sanayi bölgesinde üretim yapan sanayicilerle birlikte araç hibe ederek Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğü'ne destek olmak istediklerini söyledi. Sanayicilerin araç hibe etmesiyle daha güvenli olacaklarını belirten Porsuk, “Emniyete verilen araçların hem ilçemize hem de bölgemize yararlı olacağını düşünüyoruz. Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğüne iş insanları tarafından hibe edilen bu araçlar tüm halkımızın hizmetine sunulacak. Araç hibesini yapan sanayici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Destek olduğumuz için mutluyuz”

Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğü bünyesinde bulunan araç sayısının artmasına neden oldukları için mutlu olduğunu ifade eden Porsuk, “ Hem Kemalpaşa hem de organize sanayi bölgemiz her geçen büyümeye devam ediyor. Büyümenin devam ettiği yerde huzuru sağlamak önce polis teşkilatımız olmak üzere kolluk kuvvetlerimizindir. Kemalpaşa Emniyet Müdürlüğümüz araç sayısının artmasıyla Bölgemizde güvenliğin tesis edilmesi için düzenli devriye sistemi yürütecektir. Emniyetimize araç desteği sunmaktan dolayı onurluyuz” dedi.

Örnek  davranış

İzmir Valisi Erol Ayyıldız ise törende yaptığı konuşmada, Kemalpaşalı iş insanlarının güzel bir hizmete aracı olduklarını belirterek, “Kemalpaşalı sanayicilerimiz destekleriyle emniyetimize ve asayişimize katkıda bulundular. Bu anlamlı davranışın diğer kuruluşlarımıza da örnek olacağını düşünüyorum. Şahsım ve İzmir Valisi olarak tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı