• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

CHP Kemalpaşa'da Balyeli Ekibini Tanıttı

CHP Kemalpaşa İlçe Başkan adayı Avukat Cemil Balyeli, kongre öncesi yönetim kadrosunu tanıttığı bir kahvaltılı toplantı düzenledi. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, İl Delege Listesinde birinci sırada yer aldı. Balyeli ve yönetim kadrosu kongrede mavi liste olarak yarışacak.

BAŞKAN ADAYI AHMET CEMİL BALYELİ’NİN YÖNETİM LİSTESİ

Hasan Er- İş İnsanı, Erhan Gönülbağı-Emekli Subay, Ebru Kasap-Muhasebe İnsan Kaynakları, Koray Gerem-Makine Teknikeri, Aslı Demirören- Sera Teknikeri, Yüksel Sarıbaş-Emekli Öğretmen, Süleyman Ergüner-Çiftçi, Dilek Buyrukçu-Muhasebe İnsan Kaynakları, Kerim Kurnaz-Emekli Öğretmen, Ali Gevran-Esnaf, Ali Şentüzen-Esnaf, Selim Pişkin-Emlak Danışmanı, Halil Şen-Yeşil Alan Bakım, Gamze Burç-Satış Personeli, Cem Suluoğlu-İnşaat Mühendisi

İL DELEGE LİSTESİ

Rıdvan Karakayalı-Kemalpaşa Belediye Başkanı, Ahmet Cemil Balyeli- Avukat, Bülent Oray-Ziraat Odası Başkanı, Ahmet Yılmaz, Nevzat Efe, Hamza Yılmaz, Nevzat Demirtaş, Duran Şahin, Mehmet Karadağ, Salih Yalçın

"LİSTEMİZ, HER KESİMİ KUCAKLIYOR"

Kemalpaşa’nın sanayisi, tarımı ve turizmi ile Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi olduğunu söyleyen CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Adayı Ahmet Cemil Balyeli, “kozmopolit bir yapıya sahip olan Kemalpaşa’da her kesimden insanlar yaşamakta. Ben yönetimimi oluştururken her kesimden temsilcinin CHP yönetiminde olmasına özen gösterdim. Bugün burada bulunan yönetimimle 2023’ü hedef koyarak partimizi iktidara taşımak için yola çıkıyoruz. Bu süreçte listemizde olmayıp ama sahada bize destek veren onlarca gönüllü arkadaşımız ile beraber hareket ediyoruz. Buradan onlara da şahsım adına çok teşekkür ediyorum. CHP Kemalpaşa İlçe Örgütünü bana sadece bugün destek veren arkadaşlarımızla değil tüm partililerimiz ile birlikte yöneteceğiz. Bugüne kadar bu topraklarda yapılmamış örgüt çalışmalarını yapacağız. Kadınlarımızla, gençlerimizle, örgütümüzün deneyimli kadrolarıyla el ele vererek, köy köy mahalle mahalle, çalışıp partimizi iktidara taşıyacağız. İktidar yolunda başarıya olan inancımız tamdır. Kemalpaşa’dan yanacak olan ateş önce İzmir’i sonra tüm Türkiye’yi saracaktır” diye konuştu.

"DEĞİŞİMDEN KASTIMIZ  YÖNETİM TARZININ DEĞİŞMESİDİR"

Bir değişim hareketi olduklarını ifade eden Balyeli “Kimseye muhalefet gibi bir amacımız yok. Bu amaçla yola çıkmadık. Tam tersine biz tüm partiyi birleştirmek, küskünleri dargınları barıştırmak, partilileri aktif hale getirmek, partimize mesafeli duranları partimize kazandırmak ve iktidar olmak için yola çıktık. Değişimden kastımız kişilerin değişmesi değildir. Yönetim tarzının değişmesidir. İnsan odaklı, demokratik, katılımcı, şeffaf, gündemi takip eden, belediyemize yük olan değil, belediyemizin yükünü alacak, yerelde iktidarı koruyacak, genelde de iktidar ateşini yakacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Seçimde seçime değil her zaman halkla iç içe olan, halk için halkla beraber çalışacağız. Hiçbir ayrım yapmadan adaletli bir yönetim duruşu sergileyeceğiz. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Karakayalı ile uyum içerisinde çalışarak partimize ve Kemalpaşamız’a en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı