• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Mark Maloney İzmir'e Geldi

Uluslararası Rotary Başkanı Mark Maloney İzmir’e geldi. Rotary’nin Ankara, İzmir ve İstanbul bölge temsilciliklerini ziyarete  gelen Maloney’in Türkiye’deki ikinci durağı İzmir oldu.

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu, Uluslararası Rotary Başkanı Mark Maloney ve eşi Gay Maloney’i ağırladı. Bugüne kadar 30 ülke gezen Uluslararası Başkan, Rotary’nin İzmir’de bulunan bölge federasyonunu ziyaret ederek yapılan çalışmaları yakından inceledi.

İzmir’e geldiğinde ilk olarak İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret eden Uluslararası Rotary Başkanı Mark Maloney, hemen ardından 14-18 yaş arası gençlerden oluşan İzmir Tevfik Fikret Gündoğdu Interact Kulübü’nün sosyal sorumluluk çalışmalarını anlatan sunumunu izledi. Ardından 100. Yıl Güzelbahçe Rotary Kulübü’nün Buca’daki toplum birliği okulunda okulun fiziki koşullarını iyileştirme çalışmalarını yerinde inceleyerek, Varyant Rotary Kulübü’nün 3-6 yaş grubu çocuklara uyguladığı göz taraması muayenesine katıldı. 14-18 yaş Interact ve 18-30 yaş arası Rotaractların gerçekleştirdikleri projeleri dinleyen Maloney, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, eşi Neptün Soyer’in de davetli olduğu yaklaşık 250 Rotaryen üye ile birlikte akşam yemeğinde bir araya geldi. Son olarak Göztepe Rotary Kulübü’nün toplantısında yeni üye alımı yaparak Türkiye’deki son durağı olan İstanbul’a doğru yola çıktı.

Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Fatih Akçiçek, Uluslararası Rotary Başkanı Mark Maloney ve eşi Gay Maloney’i İzmir’de misafir etmekten duydukları memnuniyeti ifade ederek kendilerine ve tüm kulüplere başarılı çalışmaları için teşekkür etti.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91115.9348
Euro6.55396.5802
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı