• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

10. Yılda 10 Yeni Proje

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), 10. yılını kutladı. Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi, 2020 yılını “Girişimcilik Yılı” ilan ettiklerini belirterek, 10. yıllarına özel 10 yeni projeye imza atacaklarını söyledi.


“Herşey inanmakla başlar”
Konak Pier’de düzenlenen 10. yıl buluşmasında konuşan LİYAKAT Başkan Eskinazi, gençlere ve kadınlara iş hayatında çalışma olanakları sağlamak hedefiye 10 yıl önce "Her şey inanmakla başlar" sloganıyla yola çıktıklarını belirterek "Dernek üyeleri ile hep birlikte inanılmaz projelere imza attık” dedi. Bu başarılarından aldıkları güçle kuruluşlarının 10. yılında 10 yeni projeye başarıyla imza atacakların söyleyen Eskinazi “Sizde inanın, her şey inanmakla başlar” diye konuştu. Projelerin arasında Askıda Kariyer, Dijital Girişimcilik, Güvenli Eller, Limitsiz Girişimcilik Forum, Bir Bulut Olsam, Geleceği Birlikte İnşa Ediyoruz ve Sağlıklı Girişimciler İçin Zeytinyağı Projesi yer alıyor.


“Çocuklar gelişirse, toplum gelişir”
Proje Komite Başkanı Doç.Dr. Engin Deniz Eriş ise LİYAKAT’ın geçmiş projelerini özetleyerek, LİYAKAT’ın misyonu ve vizyonu doğrultusunda kadın, genç ve çocuk temalı projeleri ile bundan sonra da sosyal etki yaratmayı amaçladıklarını ifade etti. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de ilk ve tek olan ‘Girişimci Çocuk Atölyesi’ni kurduklarını hatırlatan Eriş “Dernek olarak çok fazla hayata dokunduk, ancak bizim için çocukların yeri ayrı. Unutmayın ki çocukları geliştirebilirsek, toplumu da geliştirebiliriz” diye konuştu.Toplantının sonunda yapılan çekilişle dernek üyelerine sürpriz yeni yıl hediyeleri verildi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı