• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Panzhihua'dan İzmir'e Geldiler

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Çin Halk Cumhuriyeti Panzhihua Belediyesi Başkan Vekili Li Renjie ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

Çin Halk Cumhuriyeti Panzhihua Belediyesi Başkan Vekili Li Renjie, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu’yu ziyaret etti. Ziyarette iki kent arasındaki tarım, turizm ve sanayi alanlarındaki işbirliği fırsatları konuşuldu.

İzmir’de daha fazla Çinli turist ağırlamak istediklerini söyleyen Özuslu, İzmir’in bir liman kenti olarak önemli potansiyele sahip olduğunu dile getirerek “İki kent arasında tarım, turizm ve sanayi bağlamında işbirliği kurulabilir” şeklinde konuştu.

İzmir’de olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Vekili Li Renjie ise “İzmir’in insanları çok sıcakkanlı ve misafirperver. İki kent bu konuda büyük benzerlik gösteriyor. İpek Yolu zamanında binlerce yıllık ticaretimiz oldu. Bir Kuşak Bir Yol Projesiyle aramızda yeniden bir bağ kuracağız. İki kent arasında iyi bir iş birliği sağlayacağız” dedi. 
 
Heyette, Panzhihua Belediyesi Zirai ve Kırsal Büro Müdürü Yang Mingyong, Su Tasarrufu Büro Müdürü Du Yongjin, Ekonomik İşbirliği Büro Müdürü Liu Yaling, Panzhihua Belediye Bölgesi Renhe Belediye Başkanı Cai Jun yer aldı. Ziyarete İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden de İzmir Metro A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ufuk Tutan, İZSU Genel Müdür Yardımcısı Onur Demirci, Banliyö Ve Raylı Sistem Yatırımları Daire Başkanı Mehmet Ergenekon, Ulaşım Daire Başkanı Mert Yaygel ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ertuğrul Tugay da katıldı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı