• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Balkan Derneklerinden Başkan Tugay'a Teşekkür

Karşıyaka’da geçtiğimiz ay ‘1. Balkan Kültür Günleri Şenliği’ni düzenleyen derneklerin başkanları, katkılarından dolayı Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a teşekkür plaketi takdim etti. Ziyarette, ilçede bir ilk olacak ‘Karşıyaka Balkan Platformu’nun kuruluşu da müjdelendi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın makamında gerçekleşen ziyarete; Karşıyaka Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Remzi Akyürek, Çameria Arnavutları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Bayru, Ege Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Serdar Bahar, Rodos İstanköy ve Onikiada Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kaymakçı ile Karşıyaka Kent Konseyi Hemşehrilik Çalışma Grubu Başkanı ve Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Şevket Balla katıldı.

DÖRT DERNEK GÜÇ BİRLİĞİ YAPTI
Balkan Kültür Günleri Şenliği’ni yoğun katılım ve coşkuyla gerçekleştirdiklerini aktaran dernek başkanları, katkıları için Tugay’a teşekkürlerini sundu ve plaket takdim etti. İş birliği içinde çalışarak Balkan kültürünün güzelliklerini daha fazla insana tanıtmak istediklerini aktaran başkanlar, bu amaçla ‘Karşıyaka Balkan Platformu’nu kurduklarını belirterek, “Platform çatısı altında, 4 dernek olarak güçlerimizi birleştirdik. İlçede ilk olan bu girişimimizde, Belediye Başkanımız Cemil Tugay’ın destekleyici tavrının katkısı büyüktür. Kendisine derneklerimize gösterdiği değer için çok teşekkür ediyoruz” dedi.


“ORTAK PAYDAMIZ KARŞIYAKA”
Ortak çalışmalarının süreceği mesajını veren Başkan Tugay da “Balkan kültürü, bizim kültürümüzün ayrılmaz bir parçasıdır. Karşıyaka da bizim ortak paydamızdır. Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek; Balkan Kültür Günleri Şenliği gibi nice buluşmalara ve projelere imza atmak için daima el ele çalışacağız. Yakın zamanda güzel sürprizlerimiz de olacak. Karşıyaka Balkan Platformu’nun kuruluşuna emek veren herkesi kutluyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.91115.9348
Euro6.55396.5802
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı