• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Narlıdere'de Olmaktan Mutlular


Narlıdere’de bağımsız bir araştırma şirketi tarafından yapılan ‘memnuniyet’ anketi, vatandaşların yüzde 93,6’sının Narlıdere’de yaşamaktan mutlu olduğunu ortaya çıkardı. Narlıdereliler, belediye tarafından yapılması planlanan projeler için de yüzde 90 oranında “başarılı” notunu verdi. Başkan Engin “Narlıderemizi geliştiriyor, vatandaşlarımıza layık olmaya çalışıyoruz” dedi.

2 BİN 300 KİŞİYE SORULDU
Bağımsız bir araştırma firması, Narlıdere için ‘memnuniyet’ anketi yaptı. 11 mahallede 2 bin 300 denek üzerinde yapılan anket çalışmasında, vatandaşlara “Narlıdere’de yaşamaktan mutlu musunuz, belediye tarafından hayata geçirilen/ geçirilecek olan projelerin başarılı olacağına inanıyor musunuz” gibi sorular soruldu. Yapılan değerlendirme sonucunda, vatandaşların yüzde 93,6’sının Narlıdere’de yaşamaktan mutlu olduğu sonucu ortaya çıktı.

PROJELER TAM İSABET!
Ankette, Narlıdere Belediyesi tarafından yapılan ve yapılması planlanan projeler de soruldu. Çocuk Senfoni Orkestrası, Pir Sultan Abdal Parkı’nın yenilenmesi, Ali Onbaşı Deresi’ne mesire alanı ve macera parkı yapılması, Güngören Caddesi’nin sağlıklaştırılması, ormandan sahile uzanan 4 kilometrelik bisiklet yolu ve Yukarıköy’deki yenileme çalışmaları da Narlıdereliler tarafından, yüzde 90 oranla ‘tam isabet’ olarak yorumlandı.


“VATANDAŞA LAYIK OLACAĞIZ”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, “Deniziyle, doğasıyla, tarihi dokusu, kültürü ve insan yapısıyla eşsiz bir değer olan Narlıderemizi daha güzel, çağdaş ve yaşanabilir bir ilçe yapmak için emek harcıyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadıkları yere karşı hissettikleri aidiyet duygusu ve belediye çalışmalarına duyduğu güven bize güç veriyor, layık olmaya çalışacağız” dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.89385.9174
Euro6.53666.5628
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı