• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İftar Kolileri Ramazan'a Hazır

Ülker ve Deniz Feneri iyilikte buluşuyor

 

Yaklaşan ramazan ayında hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında köprü olan STK ve özel sektör işbirliğine bir yenisi daha eklendi.

Bunun en son örneği Ülker ve Deniz Feneri Derneği'nden geldi.

Ülker ve Deniz Fener'i, iyilikte buluşarak yaklaşan ramazan öncesi Türkiye'deki ihtiyaç sahibi yoksul aileleri sevindirecek. 

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ve Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz bu yıl ramazan öncesi 26 bin koli gıda yardımı ve 2 bin yetime 12 ay boyunca 125 TL harçlık için mutabakata vardı. 

Yapılan mutabakat gereği dernek bu yardımların dağıtılmasını organize edecek.

Ayrıca Deniz Feneri'nin bir başka projesi olan 1001 çocuk 1001 dilek içinde Ülker grubu 1000 adet çocuk menülerinden oluşan koli vermeyi taahhüt etti

Derneğin Genel Başkanı Mehmet Cengiz konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: 

"Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana olduğu gibi bu Ramazan'da da ulaştıracağı yardımlarla binlerce ihtiyaç sahibi aileyi ve sunduğu birbirinden farklı Ramazan projeleri ile hayırseverleri mutlu edeceğiz. Bu Ramazan'da Türkiye'nin en önemli markası Ülker'in Ramazan ayına yönelik yardım projesinde Deniz Feneri'ni çözüm ortağı olarak tercih etmesi bizi çok mutlu etti. Bu vesile ile Sayın Murat Ülker ve Ülker ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 21 yıldır mazlumların ve yoksulların umudu olmaya dünyada ve Türkiye'de devam edeceğiz." 

Ülker ise resmi internet hesabından Ülker'in sosyal sorumluluğunu şöyle tarif ediyor "Biz her insanın, hangi ülkede yaşarsa yaşasın, güzel bir çocukluk geçirme hakkına sahip olduğuna inanıyoruz..." Kurucu ve Onursal Başkanımız Sabri Ülker'in bu sözü, bizim için her alanda yol gösterici ve ilham kaynağı oldu. Böylece tüm sosyal sorumluluk projelerimiz, 'çocuk ve mutluluk' ana fikri üzerine kuruldu.

1944 yılından bu yana Ülker ile onlarca kuşak yetişti. Sosyal sorumluluk alanındaki duyarlılığımız ve devamlılığımız, köklü tarihimizden geliyor. Geçmişte olduğu gibi bugün de, çocukları mutlu edecek projeleri desteklemeye öncelik veriyoruz. Spor, sanat-sinema ve dengeli beslenme eğitimi olmak üzere üç başlık altında topladığımız projeler sayesinde, çocukların fiziksel, sosyal, kültürel ve zihinsel gelişimine yatırım yapıyoruz."
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı