• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

e-Tebligat Cevaplı 6 KEP Paketi

TÜRKKEP'ten Sağlık Müdürlüğüne Özel Kampanya

KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu TÜRKKEP, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne özel kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında TÜRKKEP e-Tebligat cevaplı altı farklı KEP paketi sunuluyor.

Türkiye’de dijitalleşmenin öncü firmalarından TÜRKKEP, e-Tebligat sistemi ile entegre olan altı farklı seçenek sunan KEP paketini içeren kampanyayı hayata geçirdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü için düzenlenen kampanya dahilinde 1 yıl süre geçerli olacak e-Tebligat cevaplı KEP paketlerinin fiyatları 290 TL ile 660 TL arasında değişiyor. Paket kapsamında büyüklüklerine göre değişen e-Tebligat entegre KEP hesabı, e-İmza, KEP/EYP iletisi, SMS, posta kutusu alanı ve işlem yetkilisi yer alacak.

Yasal ve geçerli tek elektronik gönderi yöntemi

Her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarını gönderildiği biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden KEP, içeriğin kesinlikle değişmemesini garanti eder ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getirir. Senet hükmünde deliller oluşturur.

KEP ile birlikte fesih, dilekçe, başvuru talimat, ödeme emri, sözleşme, taahhütname, sipariş, mutabakat, ihbar, ihtar ve itiraz gibi alıcıyı ve göndericiyi belirli yükümlülükler altına sokan her türlü resmi evrak gönderimi güvenli, hızlı, kolay ve ekonomik olarak gerçekleştirir. Tüm gönderici ve alıcıların kimlikleri kayıtlıdır, iletim süreci kayıt altındadır ve takip edilebilir. İleti içeriğinin veri bütünlüğü korunur ve değişmezliği güvence altına alınır.

TÜRKKEP Hakkında

2008 yılında kurulan TÜRKKEP, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP)  Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), E-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve E-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirildi. KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu olan TÜRKKEP,  yaygın satış ağı ve 190’ın üzerindeki bayisi ile tüm bu hizmetlerin aynı noktadan alınabildiği tek hizmet sağlayıcısı kurum olma özelliği taşıyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı