• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

"Gençler İYİ Parti'nin Temeli"

İl Genel Meclisine 21’lik aday adayı

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları eski Kurucu Başkanı 21 yaşındaki Mehmet Doğan, İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı müracaatında bulundu.

İYİ Parti Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları eski Kurucu Başkanı Mehmet Doğan, 2019 Yerel Seçimlerinde İl Genel Meclisi Üyeliği için aday adaylığı müracaatında bulundu. “Türkiye'nin en genç il genel meclis üyesi olmak, tarihe geçmek, partime ve ülkeme hizmet etmek için adayım'' diyen Mehmet Doğan, aday adaylığı sürecinden başarı ile çıkıp aday gösterilirse Mart 2019'da yapılacak mahalli seçimlerde İl Genel Meclis Üyesi adayı olarak siyaset sahnesine çıkacak. Doğan’ın seçilmesi halinde, Trakya’nın en genç siyasetçisi olacak ve siyaset tarihindeki yerini alacak.

Lüleburgaz İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, gençlerin İYİ Parti'nin dolgu malzemesi değil temeli olduğu belirtilerek; “İYİ Gençlik sayesinde siyaset gençler için çekinilen bir şey değil, zevkle yapılan bir memlekete hizmet yolu olacaktır. İlçemiz Gençlik Kolları eski Başkanımız Mehmet Doğan'a güveniyor ve inanıyoruz” denildi. Doğan başvuru dosyasını İYİ Parti İlçe Başkanı İbrahim Bölükbaşı’na teslim etti.

MEHMET DOĞAN KİMDİR?

1997 Lüleburgaz doğumlu olan Mehmet Doğan, ilk, orta ve lise tahsilini Lüleburgaz'da tamamladı. Halen, İstanbul Kültür Üniversitesi son sınıf öğrencisi olan Doğan, Ovacık köyünde ailesiyle birlikte çiftçilik ve akaryakıt işi yapıyor.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı