• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Derece için sınava girecekler

Derece'den başarılı öğrencilere burs

Akademik başarıyı ahlaki değerlerle birleştirmiş bireyler yetiştirme hedefiyle yola çıkan Derece Koleji, 12 Ocak Cumartesi günü saat 11.00’de üçüncü sınıflar için “Bursluluk Sınavı” düzenleyecek.

Geçtiğimiz yıl düzenledikleri bursluluk sınavında rekor bir katılımın olduğunu söyleyen Derece Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ülkü, “Geçen yılki sınavda 2 bin öğrenci ter döktü. Katılım her yıl katlanarak artıyor. Çocuklarının iyi bir eğitim almasını isteyen veliler, öğrencilerden daha heyecanlı oluyorlar. Eğitime gereken önemi elimizden gelenin fazlasını yaparak veriyoruz. Dereceli olabilmek için yaşadıkları bu heyecan ve artan katılımlar, emeklerimizin boşa gitmediğinin göstergesidir. Hem ailelere hem de öğrencilerimize bize olan güvenleri için minnettarız” dedi.

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN

Sahip olduğu potansiyelin farkına varıp onu açığa çıkaran nesiller yetiştirdiklerini belirten Ülkü, öğrencilerin "bilişsel ve ahlaki gelişimine" önem veren bir oku olduklarını söyledi. Ülkü şöyle devam etti:

 "Amacımız özgürce düşünen, ezberci olmayan, okuduğunu analiz eden ve yorumlayabilen, teknolojinin bütün imkanlarını en iyi şekilde kullanabilen ve bunu sosyal hayatına taşıyabilen, farklılıkları ayrılık değil, zenginlik sayan nesiller yetiştirmek. Derece Koleji’nin farklı yapısını oluşturan özel programlarımızla birlikte, öncelikle samimiyetten beslenerek gelişen, güzel ve iyi insanların okulu olmaya devam edeceğiz"

Gençlerin, Türkiye'nin "geleceği" olduğuna dikkat çeken Ülkü, ailelerin eğitim bütçelerini desteklemek için bursa önem verdiklerini belirterek sınava girecek öğrencilere başarılar diledi. Başvuru yapmak isteyen öğrenciler www.derecekoleji.com adresinden veya 0232 999 11 11’i arayarak kayıt olabilir.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.89385.9174
Euro6.53666.5628
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı