• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Sertel'den Sürpriz Ziyaret

CHP’li Sertel’den ailelere sürpriz yeni yıl ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Atila Sertel, yeni yıla seçim bölgesindeki aileleri ziyaret ederek girdi. Doğanlar, Muhittin Erener ve Cengizhan Mahalleleri’nde Tunç, Alkan ve Çınar aileleriyle bir araya gelen Sertel, evlerine konuk olduğu ailelerin yeni yıllarını kutladı, sorunlarını dinledi.

Yılbaşı gecesi ilk olarak Doğanlar Mahallesi’nde İnşaat işçisi Levent Tunç ve eşi Kader Tunç’u ziyaret eden Sertel, inşaatta geçirdiği kaza sonrası çalışamaz duruma gelen Levent Tunç’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Muhittin Erener ve Cengizhan Mahalleleri’nde Feyza Alkan ve Esma Çınar’ın evine konuk olan Sertel, ailelerin sorunlarını dinledi, 2019 yılının sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diledi.

“KIŞIN SONU BAHAR”

Türkiye’nin en büyük problemlerinden birinin geçim sıkıntısı olduğunu ifade eden CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, “Ülke olarak son derece zor günlerden geçiyoruz. Gittiğimiz her yerde en çok geçim sıkıntısına dair şikayetler alıyoruz. Halkın çoğu sosyal yardıma muhtaç duruma gelmiş ancak ihtiyacı olduğu halde sosyal yardımlardan faydalanamayan çok sayıda aile var. Ana muhalefet partisi olarak hükümet edenleri uyarmaya, asgari ücrette olduğu gibi doğruyu bulmaları için yol göstermeye devam edeceğiz. Verginin değil gelirin tabana yayılması, gelir dağılımı arasındaki uçurumun kapanması için ortaya koyduğumuz projeleri yerelden başlayıp, genele yayacağız. Her yeni yıl yeni bir umuttur. Kışın sonu bahardır” diye konuştu.

Sertel’in beklenmedik ziyareti sonrasında şaşkınlık ve sevinçlerini gizleyemeyen aileler, teşekkür ve başarı dileklerini ilettiler.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80116.8283
Euro7.56717.5974
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı