• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

TÜM OKURLARIMIZIN YENİ YILINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Yüz okumayla hastalıkları oluşmadan önlemek mümkün

Hastalıkları Oluşmadan Önleyebilirsiniz

Çevreci Eczacılar Kooperatifi (ÇEKOOP) tarafından düzenlenen eğitimde konuşan Homeopat Eczacı Fatma Henden,  Yüz Analizi Yöntemi ile kişilerdeki mineral eksikliğini saptayıp hastalıklar oluşmadan önlenebileceğini açıkladı.

Eczacılar ve sağlık profesyonelleri için bilgilendirme seminerleri düzenleyen Çevreci Eczacılar Kooperatifi Ege Üniversitesi Anemon Otel'de Homeopat Eczacı Fatma Henden'in konuşmacı olarak katıldığı bir eğitim düzenledi. Vücutta bulunan mineraller vücudun sağlığı için gerekli tüm fonksiyonlarını yerine getirir diyen Henden,  "Bunların noksanlığında hastalıklar oluşmaya başlar, bu noksanlıkları yerine koyduğumuzda hastalıklardan vücudumuzu koruyabiliriz dolayısıyla hastalıkların tedavisinden ziyade hastalıkları önlemek amaçlı iyi bir profilaktik yöntemdir" dedi. Henden, minerallerin hücre içi noksanlığını 7 yıl öncesinden anlayabileceğimizi bu bağlamda hastalıklar oluşmadan çok daha öncesinden önlem alabileceğimizi vurguladı.

Yüz analizi ile minerallerin noksanlığını 7 yıl önceden yüzden tanımlanabildiğine dikkat çeken Henden, "Hücre içi noksanlığı bugün normal laboratuvar testleriyle elde edilemiyor" dedi. Bunun yanı sıra, eğitimde yüz okuma tekniğinden bahsedildi ve yüz okuma tekniği hakkında ipuçları aldık. Henden, "Hücre içi demir eksikliğini yüzden okuyabiliriz, yaşlılık lekelerini Schüssler tuzlarıyla bertaraf edebiliriz. Eğitim almamış biri de yüzündeki kızarıklık ve solgunluklardan ya da göz etrafındaki dairesel koyu renklenmenin ne anlama geldiğini sadece Schüssler tuzları bilgisiyle tanımlayabilir" dedi. Göz etrafındaki sarı toprak rengi oluşumlar hücre içi toksin birikiminin göstergesidir diyen Henden, "Cildimizdeki yaşlılık lekelerini Schüssler tuzları yardımıyla korumaya alabiliriz" dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı