Haber Detayı
30 Haziran 2020 - Salı 10:17 Bu haber 6630 kez okundu
 
İDUĞ'DAN ESNAF ZİYARETİ
Koronavirüs salgınının ardından normalleşme süreciyle birlikte mahalle gezilerine kaldığı yerden devam eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Pınarbaşı’nda esnaflarla bir araya geldi.
BELEDİYELER Haberi
İDUĞ'DAN ESNAF ZİYARETİ

ELAL AJANS Reklamıdır

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, esnaf ziyareti yaparak sorunlarını dinledi ve belediye olarak yapacakları hakkında esnafları bilgilendirdi. Gürpınar Mahallesi Cumhuriyet Meydanı ve çevresinde esnafla ve Bornovalılarla sohbet eden İduğ, Pınarbaşı’ndaki eski hizmet binasının yenilenerek spor kursları ve çocukların gündüz bakım hizmetlerinin başlayacağının müjdesini verdi.

Pandemi sürecinin ardından dükkanlarını açan esnafların sorunlarını dinleyen Başkan İduğ, belediyeden beklentilerinin ne olduğunu sorarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mahalle sakinlerinin de taleplerini dinleyerek, çay içip sohbet etti.

Hızla çözüm üretiriz

İlçede yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Mustafa İduğ, “Vatandaşlarımızdan gelen şikayet ve talepleri anında değerlendiriyor, hızla çözüm üretiyoruz. Belediyemizin yetki alanında olmayan konularda da ilgili kurumlara bünyesinde takipçisi oluyoruz” dedi.

Esnafın pandemi döneminde zor günler yaşadığını bildiğini anlatan İduğ, “Bu zor süreci hep beraber atlatmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız”diye konuştu.

Kaynak: (HABER MERKEZİ) - Haber Merkezi Editör: Ali Ölmez
Etiketler: Bornova Belediyesi, Mustafa İduğ, esnaf
Yorumlar
Haber Yazılımı