• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Anasayfa       
Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’yı makamında ziyaret etti. İki başkan, UNESCO Listesi’nde adı olan iki ilçenin kültür turizminde işbirliği yapacağını söyledi
Hollanda Ticaret Heyeti, Ege’nin iş ve yatırım olanaklarını yakından tanımak, yeni iş bağlantılarının temellerini atarak bölgedeki potansiyel sektörler hakkında bilgi almak amacıyla EGİAD’ı ziyaret etti.
Ege Üniversitesi Etnografya Müzesi’nde Halk Bilimci Sefa İlter Yelbuğa’nın “Lambalı Radyolar” koleksiyonu İzmirli sanatseverler tarafından yoğun ilgi görüyor
İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta yaşayan 43 yaşındaki bedensel engelli Mehmet Yağcı ile 35 yaşındaki görme engelli Kezban Gencer çiftinin evlilik hayalleri Konak Belediyesi’nin destekleriyle gerçeğe dönüştü.
CNN Türk’te yayınlanan, Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan Haldun Dormen, Göksel Kortay ve Çağlar İşgören Sahne Tozu Tiyatrosu'nu anlattı.
Mecliste grubu bulunan 3 partinin İzmir il başkanları ve İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret eden Beyaz sivil İnisiyatif final ziyaretini MHP İzmir il başkanlığında gerçekleştirdi
Dubai’de düzenlenen ICEF'te İzmir Üniversitesi’ni temsil eden Uluslararası İlişkiler Ofisi Temsilcisi Aslı Saysen, üniversite eğitimi için Ortadoğu’nun yeni gözdesinin Türkiye olduğunu söyledi.
Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK), dünya pazarlarındaki konumunu güçlendirmek için dünyanın en büyük gıda fuarları arasında yer alan Dubai Gulfood 2106 Fuarı’nda yerini aldı.
Suriye’deki iç savaştan kaçarak ülkemize sığınan ve Torbalı’da kurdukları çadırlarda zor koşullarda yaşayan Suriyelilere Torbalı Belediyesi ve Kızılay işbirliği ile gıda, mutfak eşyası ve battaniye yardımı yapıldı.
İzmirli sanatseverlerin bir numaralı uğrak yerlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen GT Art Galeri’nin son etkinliği “İZmir Bırakanlar” sergisinin açılışı büyük ilgi gördü.
Anaokulu öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Halil İbrahim Şenol, yerel yöneticiliği anlattı, soruları cevapladı. Miniklere öğütler vererek çocukları çevreye daha duyarlı olmaları konusunda da uyardı
EÜ, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı yüksek lisans ve doktora öğrencileri diplomalarını aldı. Rektör Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Bilimin önemine değinerek mezun olanların bilgi toplumunun yeni neferleri olacağını kaydetti.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Kano branşı altyapısını sporcu seçmeleriyle kuvvetlendirdi. Yaşları 12-16 arasında olan 132 kanocunun katıldığı seçmelerde 32 kanocu alt yapıya dahil edildi
Uluslararası Roman Konferansı ve Kültür Festivali’ne Onur Konuğu olarak katılan Purçu; "Romların sesi olmaya, dünya çapında iletişim ve işbirliğini geliştirmeye devam edeceğiz."
Ekim ayında düzenlenmiş olan eşya piyangosunun geliri ile Foça'da emniyete yeni araç alındı. Foça Belediyesi , Foça Esnafı ve vatandaşların piyangoya katkıları ile Foça'da 45.000 TL para toplanmıştı.
İzmir İş Kadınları Derneği’nin 2 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı başarıyla yürüten Candan Çilingiroğlu bu dönem aday olmayarak Başkanlığını devrediyor
Gelişim aşamalarını emin adımlarla sürdüren İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, kurumu gelecek hedeflerine taşıyacak ve 2017-2021 yıllarını kapsayan stratejik planının hazırlıklarına başladı.
Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, hükümetin yanlış dış politikasıyla turizmin bitme noktasına geldiğini ifade ederek AKP Hükümeti döneminde cumhuriyet kazanımı olan tüm tesislerin özelleştirildiğini açıkladı
AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan turizmcilere yönelik eylem planını değerlendirdi.
Ege Bölgesi’ni temsil ederek önemli bir görev üstlenen EGİAD Melekleri, bölgenin ilk ve tek akredite melek yatırım ağı olarak BIST Borsa İstanbul Özel Pazar ile de işbirliği protokolü imzaladı.
İzmir Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Kerem Ali Sürekli, yoğun bir mesai gerçekleştirdi. Karşıyaka'da gündüz halk gününe katılan Sürekli, gece de karakol ve hastane ziyaretlerinde bulundu
Ege İhracatçı Birlikleri "Üye İlişkilerini Geliştirme Toplantıları"nın ikincisini önemli bir tarım kenti, aynı zamanda Türkiye’nin sanayileşmede en öncü şehirleri arasında yer alan Manisa'da düzenledi.
Kırsal kesimdeki üreticiyi desteklemek için "fidanlar bizden, meyveler sizden" sloganıyla çalışmalarını sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, fidanları üreticilerle buluşturmaya devam ediyor
TÜİK, 2015 yılı Yaşam Memnuniyeti Araştırması sonuçlarını açıkladı. Mutlu olduğunu açıklayanların oranı yüzde 56,6 oldu. Mutsuz bireylerin oranı ise yüzde 11,7’den yüzde 11,4’e düştü.
Selçuk Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri sivrisinek başta olmak üzere birçok haşere ile etkin bir şekilde mücadele ediyor.
Foça Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü bünyesinde kurulan Akdeniz Foku tanıtım Ofisi tarafından Akdeniz Foku ve Foça’da yaşam bulan biyoçeşitlilik tanıtımı yapılacak.
 2  ...
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı