• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram
Söke Capella ile Canlanacak

Koteks Koyuncuoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koyuncuoğlu, Bodrum karayolu üzerindeki kendisine ait Koteks Çırçır Fabrikası’nın hemen yanında bulunan 23 bin metrekarelik arazide, 54 mağazadan oluşacak Cappella AVM’de 52 seçkin markanın buluşacağını belirtti. Koyuncuoğlu, burada Söke’nin ve bölgenin en yeni AVM ve eğlence merkezi olarak hizmet sunacağını söyledi.

“İstihdamın yanında hareket kazandıracak”

Yıl içinde hizmete girmesi planlanan Cappella AVM’nin toplam 12 bin metrekarelik kapalı alanda hizmet vereceğini ifade eden Ömer Koyuncuoğlu, “Tesisimizde çocuk oyun parkı, sinema salonu, buz pateni pisti, bowling salonu da bulunacak. Yine seçkin restoran ve yeme içmeye dayalı marka zincirleriyle daha birçok dev marka tesisimizde bölge halkına hizmet verecek” diye konuştu. Cappella AVM’nin 250 kişiye istihdam olanağı sağlayacağını da söyleyen İşadamı Koyuncuoğlu, “Yatırım maliyeti 10 milyon lira olan tesisimiz, Bodrum karayolu dönüş güzergahında yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarından biri olacak. Cappella’nın kısa sürede bölgemizde seçkin bir outlet olarak ilçemizin ticari hayatına da hareket getireceğine inanıyoruz. Bu projede katkısı olan herkes, hizmete girdiğinde gurur duyacak” dedi. Söke-Bodrum karayolu 6. kilometredeki konumu itibari ile Bodrum'dan İzmir ve İstanbul yolcularının gidiş istikametinde bulunan tesis Söke girişinde yol üstündeki ilk AVM olacak. Ayrıca AVM'nin girişinde bir benzin istasyonu da hizmet verecek.

“Büyükşehir Belediyesi, çok titiz çalıştı”

Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayacak her büyük projede olduğu gibi asılsız söylentilerin mevcut AVM için çıkarılması da Koyuncuoğlu Grubunun tepkisine yol açtı. Belgelerle geçtiğimiz günlerde çıkan AVM ile ilgili Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis İmar Komisyonu’nun usulsüz onay verdiği söylentisinin de asılsız olduğu anlaşıldı. Konu ile ilgili kurumlardan alınan her belgeyi masaya döken İş Adamı Ömer Koyuncuoğlu, “Yapımını planladığımız alışveriş merkezi inşaatıyla alakalı başladığımız süreçte Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından istenen bütün resmi kurum onay ve görüş evrakları tarafımızdan eksiksiz olarak alınmıştır” dedi. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin istemiş olduğu evrakları çok katı bir tutumla ve titizlikle incelediğinin altını çizen İş Adamı Koyuncuoğlu, “Belediye meclisi karar vermeden 45 gün önceden bütün izinlerimizi tamamlamıştık. Bu anlamda İmar Komisyonu’na dair iddiaların da tamamı asılsızdır. Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis İmar Komisyonu bu konuda çok titiz çalışmış; evrakların tamamını harfi harfine incelemiştir” açıklamasını yaptı.


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


  
1500 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı