• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Narlıdere’de 1 Mayıs Coşkusu

Narlıdere’de 1 Mayıs Coşkusu

Emeğin ve İşçinin bayramı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı her yıl olduğu gibi Narlıdere’de düzenlenen etkinliklerle de kutlanıldı.  Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, 1 Mayıs coşkusunu işçileriyle beraber yaşamak için Narlıdere Belediyesi Garaj ve Atölyeler müdürlüğünde işçilerle bir araya geldi.

İşçinin ekmeğine göz diktiler

Bir Mayıs emeğin bayramını Narlıdere, de kutlamak için düzenlenen günün ilk törenine Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Şahin Fırat, Kadın ve gençlik kolları, belediye meclis üyeleri,  Belediye işçi temsilcileri, Belediye ve Belediye garajı çalışanları katıldı. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, emek ve alın terinin haksızlıklar karşısında galip geldiği gündür. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, işçi ve emekçilerin el ele, kol kola, kutladığı bir bayram olmanın yanında işçilerimizin alın terinin kutsallığına, toplumsal barışa ve sosyal dayanışmaya dikkat çekilen özel bir gündür. Fakat unutulmaması gereken şudur ki; bizler çalışanlarımızın haklarını ne kadar korumak, onların sendikal mücadelelerine destek ver sekte, çalışanların kıdem tazminatlarına göz dikilmiş ve ellerinden alınmış durumda. Fona devredilecek olan kıdem tazminatları ileride işçinin elinde kalan diğer haklarında sırayla alınacağının bir işaretidir. Başkanlık sistemi ile birlikte sendikal mücadelenin artık sonunun geleceğini kölelik düzenine bir geçiş olacağını tüm sendikacılar zaten söylemekteler. Kıdem tazminatı konusunda çok büyük mücadeleler veren Belediye İş sendikamızın değerli başkanı Ahmet Mutoğlu’nu burda bir kez daha anmak isterim. Yıllarını işçinin hakkını koruyarak geçirmiş olan ve geçen yıl çok erken bir şekilde kaybettiğimiz Ahmet Mutoğlu’nun bu konuda çok haklı olduğunu bugün bir kez daha görüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, alın teri ve emeği ile ekmeğini kazanan tüm işçilerin ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum. Yaşasın 1 Mayıs” dedi.

İşçiler Gündoğdu meydanında

Gündoğdu meydanındaki 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı etkinliklerine katılmadan önce Belediye Garaj ve Atölyeler müdürlüğünde işçilerle davullar ve zurnalar eşliğinde işçi bayramını kutlayan Başkan Batur, atölyeler müdürlüğünden eski belediye binası önüne ve oradan da Narlıdere Demokrasi meydanına kadar sloganlar eşliğinde düzenlenen 1 Mayıs yürüyüşüne katıldı. Narlıdere Demokrasi meydanında toplanan coşkulu kalabalık Gündoğdu meydanındaki 1 Mayıs kutlamalarına doğru yola çıktı


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı