• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                               OKURLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLUYORUZ
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Ekoloji Fuarının Yıldızı "İncir Evi"

Ekoloji Fuarının Yıldızı "İncir Evi"

Ekoloji Fuarının Yıldızı "İncir Evi"

Organik ürünler ve zeytin sektörünün temsilcileri, Fuar İzmir’de bir araya geldi. Arkasındaki Şentaş'ın bir asrı aşan tecrübesiyle İncir Evi, bu yıl “Gurme İzmir” başlığı altında süt, süt ürünleri, fermente ürünler ve teknolojileri ile daha da zenginleşen Olivtech ve Ekoloji İzmir’in yıldızı oldu.

İzmir, organik ürünler ile zeytin, zeytinyağı, süt ve süt ürünlerinin buluşma noktası oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından bu yıl ilk kez "Gurme İzmir" başlığı ile organize edilen İzmir- 8. Ekoloji İzmir Fuarı, 25 il ve 3 ülkeden toplam 124 katılımcıyı ziyaretçiyle buluşturuyor. İzmir’de işlenerek piyasaya sundukları ürünlerle ülkemizi iç ve dış pazarda başarıyla temsil eden Şentaş'ın yurt içindeki satış noktası İncir Evi fuarın en dikkat çeken markası oldu.  Türkiye’nin ilk butik incir satış mağazası olarak dikkat çeken İncir Evi tamamı organik olan kuru kayısı, çam fıstığı, kuru incir gibi ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

DÜNYANIN HER YERİNE GÖNDERİLİYOR

Ekoloji Fuarı'nın bir İzmir markası olması gerektiğini belirten İncir Evi Yönetim Kurulu Üyesi Temel Aycan Şen, “Her zaman ticaret ve ekonominin İstanbul’da toplanmasından şikayet ediyoruz. Oysa bu organik ürünlerin neredeyse tamamının yetiştiği yer Ege Bölgesi. Yıllardır organik üretimin ve bunların ihracatının merkezi bizim bölgemiz. O nedenle bu fuarı önemsiyor be emeği geçenleri kutluyoruz. İzmir’in bu fuara sahip çıkması gerekiyor. Biz de bu bilinçle ilk günden beri fuarın daimi katılımcısıyız” dedi. Şentaş olarak konvansiyonel ürünlerle çok uzun yıllardır dünya pazarlarında yer aldıklarını ve Türkiye’nin ilk organik ürün ihracatının kuru meyvelerle yapıldığını hatırlatan Şen, “İlk uygulamaları İzmir ve çevresinde yapılan organik tarım, İzmir’in önder yapısıyla öncelikle İzmir’de ardından tüm Türkiye’de ve dünya pazarlarında hakettiği yeri almalı. Organik ürünlerin çeşitliliği çok fazla, bu ürünler halkımıza tanıtılmalı ve tüketici ile buluşturulmalı. Hem sağlıklı hem de doğal bir alternatif oluşturan ürünlerimize ulaşmak isteyenler İzmir Çankaya’daki merkez mağazamızdan ya dawww.incirevi.com üzerinden bize ulaşabilirler. İzmir’in yanısıra Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi kargo ile ulaştırabiliyoruz” diye konuştu.

“İNCİRİM” MARKASI DOĞUYOR

Geçmişte İncirevi’ni şubeleştirmeyi düşündüklerini ancak internet üzerinden gelen siparişlerin ve memnun kalan müşterilerimizin şehir dışı taleplerinin  yoğunluğu nedeniyle tüm enerjilerini bu alan verdiklerini dile getiren Şen, sözlerini şöyle sürdürdü; “Birçok şehirde İncirevi şubeleri açma fkrimiz vardı. Ancak hem internetin hem iletişimin hem de lojistik olanakların gelişmesi sayesinde bu planlarımızı biraz öteledik. Öte yandan yeni yarattığımız "İncirim" markamız var. İncirim markasıyla farklı şehirlerde ve sanal markette ürünlerimize ulaşılabilecek ve yine konseptimize uygun olan mağazalarda cornerlar açabileceğiz.”

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.79413.8093
Euro4.63534.6538
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 4°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı