• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                               OKURLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLUYORUZ
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İzmir'e 2. Fuar Geliyor

İzmir'e 2. Fuar Geliyor

İzmir'e 2. Fuar Geliyor

Ege Giyim Sanayiciler Derneği (EGSD) Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirecek. Hilton Oteli’nde 3 Mayıs tarihinde yapılacak buluşmaya 35 tedarikçi firma katılırken, Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri de firmalarla ikili görüşmelerde bulunacak.  

4. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması'nın tanıtım toplantısı Hilton Oteli’nde EGSD Tedarikçiler Komitesi Başkanı Fatih Güven’in de katılımı ile yapıldı. Toplantıda konuşan, EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, önümüzdeki yıl organizasyonu fuar haline getirmeyi düşündüklerini açıkladı.

Büyük markalar geliyor   

Büyük ilgi gören buluşmaya bu yıl 35 dernek üyesi sektörde tedarik sağlayan firmanın katılacağını belirten Abay, "Geçen yıl farklı illerden 325 profesyonel ziyaretçiyi İzmir'e getirmeyi başardık. Bu buluşmadaki amacımız üyelerimizin yeni ürünlerini, yeni trendleri sunmak, onların ticaret hacimlerini artırmak. Son 3 yıldır başarılı bir organizasyon yaptık. Katılım sağlayan 10 firmadan 9'u tekrar katıldı. Bu organizasyonun başarısını gösteriyor. Bu organizasyonda firmaları bir araya getiriyoruz. Ayrıca yakın çevremizde bu konuda çok güçlü olan Denizli'yi buraya çektik. Denizli’den 1 otobüs ziyaretçi buluşmaya katılacak. İstanbul'dan büyük firmaları buraya getirdiğimizde hacmin yükseldiğini görüyoruz. H&M, Vakko, LCW, Koton gibi Türkiye’nin önemli markalarının temsilcileri de buluşmaya katılacak. Bu yıl da katılım sağlayan firmaların önemli iş bağlantılarına imza atacağına inanıyoruz" diye konuştu.

Fuara dönüşecek

Bu organizasyonu gelecek seneden itibaren bir fuar haline getirmeyi düşündüklerini söyleyen Abay, bu konuda İZFAŞ ile görüşme halinde olduklarını,  gelecek yıl 1 holde bu buluşmayı Fuar’a dönüştürmek istediklerini anlattı. Abay, buluşmanın Fuara dönüşmesi halinde yer sorunu nedeniyle kısıtlı tuttukları katılımcı firma sayısının artacağını, ziyaretçi sayısının da bine yaklaşacağını düşündüklerini ifade etti. 

Aksesuar, ambalaj ve poşet, barkod, dantel, dar dokuma, düğme, etiket, kapitone, iş elbisesi, konfeksiyon makineleri, nakış gibi katılımcı ürün gruplarının bulunduğu buluşma, 3 Mayıs'ta Hilton Oteli'nde gerçekleştirilecek. Buluşmanın ana sponsorluğunu Desa Taşımacılık yaparken, sponsorluğunu da Onur Kapitone firması üstlendi. Organizasyonun en büyük destekçilerinden birisi de Ege İhracatçı Birlikleri Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği oldu

WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.79413.8093
Euro4.63534.6538
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 4°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı