• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Buca’nın tüm renkleri aynı sofrada

Buca’nın tüm renkleri aynı sofrada

Buca’nın tüm renkleri aynı sofrada 

Buca bir kez daha Tüm Türkiyeye ve dünyaya örnek olacak bir organizasyona ev sahipliği yaptı.Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramı  tüm ülkede coşkuyla kutlanırken Buca’da  farklı ve anlamlı bir etkinliğe sahne oldu. Buca Baptist Kilisesi Pastörü Ertan Çevik hem farklı siyasi görüş temsilcilerini hem de dini unsurlarını kilise bahçesinde düzenlediği kahvaltıda buluşturdu.

Buca Türkiye’ye örnek oldu

  Ülkemizin en büyük ihtiyacı olan birlik ve beraberlik Buca’da ulusal egemenlik bayramıyla birleşti. Uzun yıllardır görev yaptığı Buca’da her kesimle birleştirici bir rol üstlenen Babtist Kilisesi Pastörü Ertan Çevik anlamlı günde anlamlı bir organizasyona imza attı. Çevik tarafından Kilise bahçesinde düzenlenen kahvaltı, Buca’daki siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra  Buca müftüsü ve Alevi derneği temsilcileri ile baptist cemaati ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getrdi. Buca’daki tüm kesimleri aynı sofrada buluşturan organizasyon tüm Türkiye'ye örnek oldu.

 

Kahvaltıya Buca belediye Başkanı Levent Piriştina, Ortaca Kaymakamı Fatih Ürkmezer,Buca Müftüsü Muharrem Gül , CHP İlçe Başkanı Çağdaş Kaya, MHP İlçe Başkanı Bekir Arnavut, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Çetin, Buca Alevi kültür derneği Başkanı Hüseyin Akçay ve bir çok sivil toplum kuruluşunun temsilcisi ile kilise cemaati katıldı. Anlamlı organizasyonu düzenleyen Ertan Çevik, Ülkemizin birlik ve beraberliği bizim için çok önemli. Müslümanıyla, Hristiyanıyla, Yahudisiyle bütün inanç sahipleri olarak hep birlikte ülkemizi ileriye ve geleceğe taşımalıyız. Bu sebeple düzenlediğimiz kahvaltıda bütün inanç önderleri , siyasi partilerimiz ve sivil toplum kuruluşlarıyla çok önemli bir mesaj verdiğimizi düşünüyorum. Biz Bucalıyız İzmirliyiz Türkiyeliyiz. Biz hep birlikte ülkemizin birliğinden bütünlüğünden yanayız. devletimizin ve hükümetimizin yanındayız.Hükümetimiz 15 yılda bizler için çok önemli kolaylıklar sağladı.Umarım bu birlikteliğimiz her daim devam eder dedi.

Buca Müftüsü Muharrem Gül ve Cem evi başkanı Hüseyin Akçay da organizasyonu düzenleyen Ertan çevik’e teşekkür ederek birlik ve beraberliğimiz perçinlemek için her fırsatta bir kez daha buluşalım ifadelerini kullandılar. Kahvaltının ardından Buca'nın tüm renklerini aynı karede buluşturan hatıra fotoğrafları çekildi.


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.74973.7647
Euro4.69354.7123
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 6°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı