• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Hastanede yüksek lisans dersi

Hastanede yüksek lisans dersi

Hastanede yüksek lisans dersi

Özel Tınaztepe Hastanesi, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Pazarlama ve Marka Yönetimi Yüksek Lisans Programı öğrencilerine ev sahipliği yaptı. Ege Üniversitesi'nden gelen talep üzerine düzenlenen seminer kapsamında örnek işletme olarak gösterilen Tınaztepe Hastanesi'nin kaliteli hizmeti nasıl sunduğu anlatıldı.

Babasının kalp ameliyatı vesilesiyle tanıştığı Özel Tınaztepe Hastanesi'nin hizmet kalitesi ve işleyişinden memnun kalan Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Aykan Candemir, sıra dışı bir uygulamaya imza attı. Özel Tınaztepe Hastanesi'nde sunulan hizmetleri ve yapılan yenilikleri Pazarlama ve Marka Yönetimi İkinci Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı öğrencilerine yerinde göstermeye karar veren Doç. Dr. Candemir, hastane yönetimiyle iletişime geçerek, gerekli izni alıp, geçtiğimiz hafta dersini hastanede gerçekleştirdi.

Doç. Dr. Candemir, daha önce farklı sektörlerdeki birçok firmaya ziyarette bulunduklarını, ancak hastanenin ilk ve farklı bir tecrübe olduğunu kaydetti. Doç. Dr. Candemir, "Öğrencilerimize hizmetler sektöründe kaliteli hizmetin nasıl verilmesi gerektiğini ve nasıl ölçümlendiğini anlatıyoruz. Hem teorik hem de pratik derslerimiz oluyor. Derslerimiz devam ettiği süre içinde ya konuşmacı davet ediyoruz ya da biz işletmelere gidiyoruz. Öğrencilerimiz bu tür organizasyonlarda hizmetler sektörünün farklı yönlerini görme imkanına sahip oluyorlar" şeklinde konuştu.

Tınaztepe Hastanesi'ni örnek bir kurum olarak gördüğünü ve gösterdiğini ifade eden Doç. Dr. Candemir, düzenlenen seminerin öğrenciler için çok yararlı olduğunu belirterek babasının kalp ameliyatını gerçekleştiren ve bu etkinliğin düzenlenmesine aracı olan Tınaztepe Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Koordinatörü Prof. Dr. İsa Durmaz'a ve hastane yönetimine teşekkürlerini iletti.

"HASTA ODAKLI HİZMET VERİYORUZ"

Konu ile ilgili Özel Tınaztepe Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Serhat Gür, Tınaztepe Hastanesi'nin kurulduğu günden bu yana verdiği hasta odaklı hizmet sayesinde kalitesinin her geçen gün daha da arttığını belirtti. Doç. Dr. Gür, "Hizmet sektöründe memnuniyeti sağlamak oldukça zor bir durumdur. Ancak sağlık sektörü, diğer sektörlere nazaran daha hassas bir alan. Sağlık sektörü, içerisinde birçok dinamik barındırır ve sağlıkta hata payının sıfır olması gerekir. Hasta odaklı ve kaliteli hizmet sunduğumuzun göstergesi, sağlıkta uluslararası 'altın' standartları belirleyen, Amerika Birleşik Devletleri'nin en prestijli akreditasyon kuruluşlarından Joint Commission International (JCI) belgesine sahip olmamızdır. Kalitemizin üniversitelerin öğretim üyeleri tarafından fark edilmesi ve takdir edilmemiz de son derece mutluluk verici" dedi. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.95803.9738
Euro4.88184.9014
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 19° 12°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı