• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

CHP'ye Hakaret Etti Soruşturma Açıldı

CHP'ye Hakaret Etti Soruşturma Açıldı

CHP'ye Hakaret Etti Soruşturma Açıldı

Sosyal medya üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi’ne hakaret eden Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz hakkında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından soruşturma açıldı.

Facebook sayfasından skandal bir paylaşım yaparak, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ağır hakaretlerde bulunan Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz’ın paylaşımını Meclis’e taşıyan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Atila Sertel, o müdür hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını istemişti. Sertel’in soru önergesine bakanlık tarafından verilen cevapta, hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü hakkında soruşturma açıldığı ve soruşturmanın halen devam ettiği ifade edildi.

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in soru önergesine Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından verilen cevapta şöyle denildi:

“Ödev ve sorumlulukların ihlali veya yasaklanmış fiil ve hallerin ortaya çıkması durumunda hangi işlemin nasıl ve ne şekilde yapılması gerektiğini 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun disiplin hükümlerini muhteva eden 124 ve devamındaki maddelerde ayrıntılı bir şekilde düzenlenmiş olup, din, dil, ırk, mezhep ve sendikasına bakılmaksızın meri mevzuat hükümlerine aykırı hareket eden Bakanlığımız personeli hakkında inceleme/soruşturma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda söz konusu ilçe milli eğitim müdürü hakkında inceleme/soruşturma başlatılmış olup işlem halen devam etmektedir.”

“TAKİPÇİSİYİM”

Soruşturma açılmasının önemli adım olduğunu vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Atila Sertel, “İzmirimizin güzel ilçelerinden biri olan Bergama’daki çocuklarımızın bu zihniyete teslim edilmesi kabul edilemez. 657 sayılı kanunu ihlal ederek Cumhuriyet Halk Partisi’ne dil uzatan yönetici pozisyonundaki bu kişi paylaştığı bu açıklamalardan sonra özür dahi dilemedi. Konuyu Meclis gündemine taşımamızın ardından bu şahıs hakkında soruşturma açılması önemli ancak devamı gelmeli ve geçiştirilmemelidir. Daha önce AKP’den aday adayı da olan bu kişi asla korumaya alınmamalıdır. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olan bu şahıs suç işlemiştir. Kamuoyunun vicdanının rahatlatılması için gereği yapılmalıdır” diye konuştu.

NE YAZMIŞTI?

Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz, 11 Aralık 2016 günü kendi hesabından paylaştığı yazıda, Cumhuriyet Halk Partisi’ne ağır hakaretlerde bulunmuş, “Darbeyle yapamadınız. Ekonomik saldırılar ile yapamadınız. İçimizdeki siyasi muhalefet maşanız olan - Cumhursuz Halt Parçası - ile de gerekli muhalefeti yapamadınız. Çok ilginç ne diyordu o da: Kan dökülmeden bu anayasayı değiştiremeyeceksiniz. Ne tesadüf değil mi? Neyse bu cümleleri de bir yere yazalım. Nihayet Emperyalist babalar içimizdeki maşalar ile hanidir ara verdikleri terör saldırısına tekrar geri döndü” diye yazmıştı. 

 Nuri Kiraz'ın Sosyal Medya Paylaşımı


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 


www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.74973.7647
Euro4.69354.7123
Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 6°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı