• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Siyah Kurdele                                               OKURLARIMIZIN YENİ YILINI KUTLUYORUZ
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

DEÜ'den Yardım Eli

DEÜ'den Yardım Eli

DEÜ'den Yardım Eli

Dokuz Eylül Üniversitesi, korunmaya muhtaç çocuklara yardım elini uzattı.  Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile imzalanan işbirliği protokolü ile vakıf bünyesindeki çocuklara yönelik ulusal ve uluslararası projelerde DEÜ koordinatörlük üstlenecek.

Korunmaya muhtaç çocuklara destek olmak amacıyla harekete geçen Dokuz Eylül Üniversitesi(DEÜ), Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı ile örnek bir işbirliği protokolüne imza attı.

Dokuz Eylül’deki bütün akademik ve idari birimlerin destek vereceği protokol gereğince DEÜ; vakfın bünyesindeki çocukların, eğitim, sağlık, sanat ve spor gibi temel ihtiyaçlarını karşılanması ile ekonomik bağımsızlığın kazanılmasına yönelik ulusal ve uluslararası projelerde koordinatörlük yapacak.

Rektörlük binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan DEÜ Rektörü Prof. Dr. Adnan Kasman, “Kamuoyunda bilinen adıyla ‘Koruncuk Vakfı’, bizim de yerinde gördüğümüz ciddi çalışmalara imza atıyor. Böylesi sorumluluk gerektiren önemli bir konuda çalışmak, aslında ‘adanmışlık’ ruhunu da ortaya koyuyor. Hiçbir şey beklemeden; muhtaç çocuklar için zaman, emek ve para harcanması, benim açından gerçekten çok değerli. Üniversite olarak Koruncuk Vakfı hangi alanda yardım yapacaksa biz de onların her zaman yanında olacağız. Mevzuatlar çerçevesinde maddi manevi elimizden ne geliyorsa yapacağız” diye konuştu.

Üniversite ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı İzmir Şube Başkanı Işıl Nişli “Biz, arkadaşlarımızla birlikte bu işe gönlümüzü koyduk. Gönüllülerimizden birisi de Öğr.Gör.Meltem Kolday hocamız oldu. Onun girişimleriyle böylesi güzel bir işbirliğine adım attık. Biz, çocuklarımıza destek konusunda büyük bir çaba içindeyiz ve bu noktada değerli rektör hocamızın ve üniversitemizin yanımızda olduğunu belirtmesi, kendimizi daha güvende hissetmemizi sağladı. Dokuz Eylül’ün katkılarıyla vizyonumuzu daha da genişleteceğiz” dedi.

ÜST YÖNETİM KATILDI

Protokol törenine; DEÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayşe Okur, Prof. Dr. Banu Esra Aslanertik, Prof.Dr.Hale Ören ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Pınar Süral Özer, DEÜ Hukuk Müşaviri Fulya Tantaş, Aile Araştırmaları ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof.Dr.Asuman Altay, Prof.Dr.Canan Madran ile Öğr.Gör.Meltem Kolday katıldı. İmzaların ardından hatıra fotoğrafı çektirildi. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.79413.8093
Euro4.63534.6538
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 4°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı