• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İş Dünyasının Acı Kaybı

İş Dünyasının Acı Kaybı

Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir’in köklü sanayici ailelerinden Terbay Ailesi’nin yönettiği Terbay Şirketler Topluluğu şirketlerinden Terbay İnşaat Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysak vefat etti.

Kalp krizi sonucu yaşama veda eden Baysak’ın cenazesi, bugün ikindi namazının ardından Hatay’daki Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi’nde kılınacak cenaze namazından sonra Urla Zeytinalanı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

İnşaat Yüksek Mühendisi olan Mehmet Baysak’ın 42 yıllık iş hayatında yurt dışında ve yurt içinde pek çok başarılı projeye imza attığını belirten Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Şahin, “İzmir’de ve Türkiye’nin dört bir yanında pek çok sektörde faaliyet gösteren, aralarında tekstil, gıda, çimento fabrikaları ve siloları, güç santrallerinin de yer aldığı endüstriyel tesislerin, otel ve toplu konutların yapımını gerçekleştiren ekibi yöneten Mehmet Baysak’ın Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği’nde yaptığı çalışmaları da hayırla anılacak” diye konuştu.

1949 yılında Turgutlu’da doğan Mehmet Baysak, 1971 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını tamamlayarak İnşaat Yüksek Mühendisi olan Baysak, 1974 yılında Terbay İnşaat Mimarlık Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin kurucuları arasında yer aldı. 

Mehmet Baysak, Terbay Şirketler Grubu bünyesinde devam eden 42 yıllık çalışma yaşamı boyunca yurt dışında ve yurt içinde pek çok projeye imza attı. Baysak, İzmir’de ve Türkiye’nin dört bir yanında pek çok sektörde faaliyet gösteren, aralarında tekstil, gıda, çimento fabrikaları ve siloları, güç santrallerinin de yer aldığı endüstriyel tesislerin, otel ve toplu konutların yapımını gerçekleştiren ekibi yönetti.

Mehmet Baysak, Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği görevi dışında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Sağlık ve Eğitim Vakfı kurucuları arasında yer aldı. Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda (EBSO) Meclis Üyesi olarak da görev yapan Baysak, İstanbul Teknik Üniversiteliler Birliği Derneği İzmir Şubesi üyesiydi. Mehmet Baysak evli ve iki çocuk babasıydı, üç torunu vardı. 


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı