• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

ZZTK, zeytinyağı tüketimini 5 kg’a çıkarmak için tanıtım atağında

ZZTK, zeytinyağı tüketimini 5 kg’a çıkarmak için tanıtım atağında

Türkiye'nin zeytin ve zeytinyağı ihracatını arttırmanın yanında, Türkiye'de zeytin ve zeytinyağı tüketimini de arttırmak isteyen Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK), Uluslararası Zeytin Konseyi'nin (UZK) hibe desteği kapsamında hazırladığı "Zeytinyağı: Sağlıklı ve Lezzetli" isimli proje kapsamında yurt içinde tadım etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor.

"Zeytinyağı, Sağlıklı ve Lezzetli" isimli projenin 4. ve son ayağı Expo Antalya Fuarı

çadırında gerçekleştirildi.28-29 Ekim 2016 tarihlerinde 2 gün süren tadım etkinliği kapsamında Uluslararası Zeytin Konseyi'nce akredite edilen Aydın Ticaret Borsası Laboratuarı'ndan tadım panelistleri tarafından ZZTK standında lezzet tadımları yaptırılarak, kaliteli ve sağlıklı zeytin ve zeytinyağı ile ilgili bilgiler verildi. Ayrıca standa uğrayan ziyaretçilere tanıtıcı broşür ve promosyon ürün dağıtımı gerçekleştirildi. İki gün süren etkinlik boyunca binden fazla kişiye zeytinyağı tadımı yaptırılırken, tüketicilerin kaliteli zeytinyağını nasıl ayırt edebilecekleri ve kaliteli zeytinyağında olması ve olmaması gereken özellikler hakkında bilgi edinmeleri sağlandı.

UZK hibe desteği ile ZZTK tarafından yürütülen Zeytinyağı: Sağlıklı ve Lezzetli" isimli proje kapsamında 2016 yılında ilk iki etkinliklerini Temmuz ve Eylül aylarında EXPO Antalya Fuarı'nda, üçüncüsünü ise Marmaris’te gerçekleştirdiklerini hatırlatan ZZTK Başkanı Mehmet Kadri Gündeş, “EXPO Antalya Fuarı'nda düzenlediğimiz tadım aktivitelerimizin aldığı olumlu dönüşler ve talepler çerçevesinde, etkinliklerimizin dördüncü ve son ayağını Aydın Ticaret Borsası'nın da katkılarıyla tekrar Expo Antalya Fuarı'nda gerçekleştirdik. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri ve Tarkan konseri etkisiyle Antalya halkının 7'den 70'e çok yoğun bir şekilde katılım gerçekleştirdiği fuarda, vatandaşlarımız standımıza büyük ilgi gösterdi. Etkinliğimiz boyunca halkımızı kaliteli zeytinyağı ve zeytinyağının faydaları hakkında bilgilendirirken, yurt dışından gelen ziyaretçilere ise Türk zeytin ve zeytinyağının tanıtımını yapmış olduk. Türkiye'de kişi başı 2 kg'nın altında olan zeytinyağı tüketimini 5 kg.'a çıkarmayı hedefliyoruz. Zeytinyağı üreticisi ülkeler arasında en düşük zeytinyağı tüketen ülkeyiz. Yurt içinde gerçekleştirdiğimiz zeytinyağı tadım ve tanıtım aktivitelerimiz ile bu olumsuz tabloyu değiştirmek istiyoruz” diye konuştu.


WEB SİTENİZ OLSUN İSTER MİSİNİZ ?

Aşağıdaki formu doldurunuz...
5 gün yayında kalacak ücretsiz sitenizi hazırlayınız...
Hazırladığınız deneme sitesinden memnun kalmanız halinde,
Hazırladığınız siteyi bizimle iletişime geçerek aktifleştiriniz.
Site aktifleştirmek için;    info@elalajans.net 

www.sitenizvar.net   /   www.elalajans.net
 info@sitenizvar.net   /   info@elalajans.net

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı