• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Başkan Karabağ muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Karabağ muhtarlarla bir araya geldi

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 23 Mahalle muhtarıyla Havuz Düğün Salonu’nda bir araya geldi. Başkan Karabağ, “Hizmet yarışında bize verdiğiniz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bayraklı Havuz Düğün Salonu'nda düzenlenen muhtarlar buluşmasına Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eşi Bahriye Karabağ, 23 mahalle muhtarı ve azalar katıldı. Yerel seçimlerin üzerinden üç yıl geçtiğini hatırlatan Başkan Karabağ, “Zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Önemli olan geride hoş bir seda bırakmak… Konuşulanlar unutulup gidecek. Yaptıklarınız, yapabildikleriniz hatırlanacak. Öyle kalacak. Dolayısıyla bu hizmet yarışında sizlerin bize verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Sorunları en rahat alabildiğimiz yer muhtarlar. Muhtarlık zor bir iştir. Bayraklı gibi gecekondusu zor bir bölgede çok daha zor! Bazı illerde 5-10 bin oyla milletvekili seçiliyor. Bazı toplantılarda şakayla karışık, ‘Kardeşim gelin de Bayraklı’nın muhtarlarına bakın’ diyorum. 30 bin nüfuslu 15 bin seçmenli mahalleler var. O açıdan gerçekten işiniz zor. Büyükşehir statüsü de bu işi zorlaştırıyor. İlçe belediyesinin yetkileri sınırlı, görevleri belli. Aslında ilçe belediyelerin gelirlerini, yetkilerini artırsalar; meclislerini de yetkilendirseler bu sorunlar daha kolay çözülecek. Bütünşehir yasasından dolayı koordinasyon sıkıntısı yaşanıyor” dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sizlerle çalışmaktan gurur duyuyorum” diyen Başkan Karabağ, “Muhtarlık zor bir iş ama belediye başkanlığı da öyle… Birbirimize kızmayacağız. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Halkın gücü karşısında hiçbirimiz çok güçlü değiliz. Muhtar, belediye başkanı veya meclis üyesi de olsak halkımız her şeyin üzerinde…Halkımıza sevgimiz, saygımız sonsuzdur. Ülkemiz daima güzel günler geçirsin. Yeni yeni hizmetler yapılsın, yeni yeni arkadaşlar daha iyi şeyler üretsin. Hiç kimse kıskançlık göstermesin” diye konuştu.

BİZE DEĞER VERDİ!

Bayraklı Muhtarlar Dernek Başkanı ve Cengizhan Mahalle Muhtarı Yusuf Özdem, “İşte Bayraklı bu. Bayraklı hep böyle olmalı. Sevgili başkanım 2009-2016 yılları arasında birlikte çalıştık. Bu süreç içerisinde bizlere gerçekten çok değer verdi. Vatandaşın taleplerini iletmek için aradığımızda saat kaç olursa olsun telefonumuzu açmıştır. Ve o talepleri de yerine getirmişimdir” dedi.  
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı