• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Fashion İzmir'de Etkinlikler Durmayacak

Moda tutkunlarının adresi IF Wedding Fashion İzmir – 14. Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, görsel şölenin yanında bünyesinde gerçekleşecek etkinliklerle de büyüleyecek. Uygulamalı gösterimler, modanın kalbinin atacağı söyleşi, uzmanların yer alacağı etkinliklerle birlikte sektör profesyonelleri dolu dolu bir dört gün geçirecek.

Yurt içi ve yurt dışından gelecek satın almacılar da yapacakları ikili görüşmelerin yanında IF Wedding Fashion İzmir bünyesinde gerçekleşecek etkinliklerle sektörün nabzını tutma fırsatı yakalayacak.   

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) partnerliğinde İZFAŞ tarafından 21 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında 14. kez düzenlenecek IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı için sayılı günler kaldı. Türkiye’nin moda başkenti olan İzmir’in hemen her kesiminde büyük bir heyecan yaratan IF Wedding Fashion İzmir, kent ekonomisi başta olmak üzere Türkiye ekonomisine de büyük destek olmayı hedefliyor. Yurt içi - yurt dışından gelecek satın almacıların gerçekleştireceği ikili görüşmeler ve defileler ile yepyeni tasarımların yaşatacağı görsel şölenin yanında etkinlikler de sektöre hitap edecek. Uygulamalı söyleşiler, önemli isimlerin yer aldığı konferanslar ve birbirinden özel etkinliklerle birlikte dolu dolu bir dört gün gerçekleşecek.   

Uygulamalı gösterimler

IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nda etkinlikler, 22 Ocak’ta Locca Salon & Wella Professionals Turkey tarafından gerçekleşecek uygulamalar ile başlayacak. 11.00 ile 12.00 saatleri arasında Uygulamalı Make-Up Söyleşisi profesyonelleri buluşturacak. Hemen ardından 12.00 ile 13.00 saatleri arasında Uygulamalı Saç Tasarım Etkinliği gerçekleşecek. Aynı gün saat 16.00 – 17.00 arasında Modacılar Yiğit Eryendi, Taner Tabaklı, Sinem Mardi, Uygulamalı Drapaj Çalışması’nda moderatör olarak yer alacak.

Gündem “moda”

22 Ocak Çarşamba günü dolu dolu geçecek. IF Wedding Fashion İzmir’de pek çok sektör profesyonelini yakından ilgilendiren “moda” konusu gündeme gelecek. “Türkiye’de Sürdürülebilir Moda Mümkün mü?” konulu söyleşi 22 Ocak’ta 14.30’da başlayacak. Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkan Yardımcısı Mukadder Özden moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide; Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Ertuğrul, Tekstilci Mukaddes Başkaya ve MQ Retail Türkiye Genel Müdürü Yasemin Yalçınkaya yer alacak Geleceğe dair moda önerileri, 2020 ile 2021 trendleri söyleşide gündeme gelecek. 23 Ocak’ta 14.30 ile 15.00 saatleri arasında Nihat Özdal moderatörlüğünde gerçekleşecek “Kesişimlerin Tasarımı” adlı söyleşide, Hatice Gökçe ve Şakir Özüdoğru konuşmacı olarak yer alacak. 16.00 ile 16:30 saatleri arasında Nazlı Terzioğlu moderatörlüğünde, Şaziment Aybars’ın modada “2020 Trendleri” hakkında ki söyleşisi moda severleri buluşturacak
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı