• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İZİD'in Başkanı Yeniden Feyyaz Sungur

İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD), genel kurulunu yaptı  Feyyaz Sungur güven tazeledi. 
İZİD Başkanı Feyyaz Sungur, derneğin 3 yıl önce kurulduğunu hatırlatarak 3 yılda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. işçi ile işverenleri buluşturan bir dernek olduklarını kaydeden Sungur, 14 bin üyeleri olduğunu binden fazla kişiyi ise istihdama kazandırdıklarını açıkladı. Sungur, "İZİD akademi kurularak uygulamalı girişimcilik eğitimi açıldı. 300 kişi eğitim aldı 50 katılımcı işyeri açtı. Foça açık  ceza evi ve Şakran ceza evi mahkûmlarına girişimcilik eğitimi verildi" dedi.
GENEL KURULDA GÜVEN TAZELEDİ
İZİD genel kurulu, üyelerin yanısra  iş ve bürokrasi dünyasından bir çok katılımcı ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen genel kurulda başkanlığa oy birliği ile tekrar İzmir İş Dünyası Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Feyyaz Sungur seçildi.
Yeni yönetim kurulu üyelerini  törenle tanıtan Başkan Sungur, yaptığı açıklamada “ Uzun yolculuklar küçük bir adımla başlar diyerek üç sene önce küçük bir adımla başladık  tüm üyelerimize dostlarımıza teşekkür ederiz.
Birçok sosyal sorumluluk projesine imza attık. Kamu STK işbirliği çerçevesinde çalışmalar yaptık.Özellikle kadın kooperatifleri kurarak kadınlarımıza istihdam sağladık.Bu yeni dönemde de çalışmalarımızı arttırarak devam edeceğiz.  Üçüncü sektör olan STK bilincinin gelişmesi adına girişimciliğin desteklenmesi adına çalışmalar yapacağız, bu hizmetleri yaparken bizlerle beraber yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.
Dernek üyeleri yemekte bir araya gelerek 3. yıl pastasını kesti.
YÖNETİM KURULU
İZİD Yönetim kurulu ise Başkan Feyyaz Sungur'un yanısıra Avukat  Mehmet Ali Tuncay, Doktor Uğur Alfatlı,  Bankacı  Meral Dalgıç, Sanayici  Ergun Çoşkun,  Makine  mühendisi Süleyman Apaydın ve Doktor  Levent Özkan'dan oluştu.  

İZİD üyeleri 3. yıl pastası kestiYorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı