• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

İduğ; "Salı Günleri Kadınların"

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İzmir Sancak Rumeli Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek merkezinde dikiş ve elişi eğitimi alan kadınların yaptığı ürünleri inceleyen Başkan İduğ, “Kadınların iş hayatında yer alması ve aile bütçelerine katkı sağlamaları için  pozitif ayrımcılık yapıyoruz”dedi.

İzmir Sancak Rumeli Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Ok ile görüşen Başkan Mustafa İduğ, faaliyetler hakkında bilgi aldı. Başkan İduğ, 28 Aralıkta açılacak olan Yeni Bornova Pazaryeri’nin  haftada bir gün kadınlara hizmet edeceğinin de müjdesini verdi. Başkan Mustafa İduğ, “Haftada 4 gün farklı pazarlara ev sahipliği yapacak olan yeni pazaryerimizde Salı günlerini kadınlarımıza ayırdık. Kadınlar kendi yaptıkları ürünleri burada açacakları stantlarda satarak aile bütçelerine katkı sağlayacak. Çamdibi’ndeki Şehir Er Adem Bilaloğlu Tesisleri içinde de Belediyeye ait tekstil atölyemiz bulunuyor. MTK ile anlaşma yaparak burada kadınlarımıza 2 buçuk ay sürecek iş garantli kurslar açmayı hedefliyoruz.Kadınların kendi ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için destek vermeye ve projeler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bornova Belediyesi olarak eğitime ve spora önem verdiklerinide dile getiren Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, hayata geçirdikleri ve geçirmeyi planladıkları projelerini de anlattı. Dernek Başkanı Ömer Ok ise Başkan İduğ’a ziyareti  için teşekkür etti.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.93305.9567
Euro6.54256.5687
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı