• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

"Önceliğimiz İnsan ve Çevre"

Karadenizlileri Ziyaret Ettiler

 İzmir Karşıyaka'da 31 Mart Yerel seçimleri öncesinde çalışmalarını uyum ve koordinasyon içerisinde sürdüren Cumhur ittifakına bağlı MHP İlçe Başkanı Akif Yılmaz, AK Parti ilçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu, Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Ayda Maç, Belediye Meclisi üyesi adayları Adem Öztürk, Seher Dikmen, Oktay Çetin, Talat Dülge, Yücel Çolak Karşıyaka Kardeniz Kültür ve Dayanışma Derneği'ni (KARDER) ziyaret ederek, Başkan Yaşar Canferoğlu ve dernek üyeleriyle sohbet etti. 

REFAH İÇİNDE, DAHA YAŞANIR BİR KARŞIYAKA

Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Dernek Başkanı Canferoğlu, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Karşıyaka'nın sorunlarını dile getiren Canferoğlu, Cumhur İttifakı adaylarından isteklerini sıraladı. Cumhur İttifakı'nın AK Partili Karşıyaka Belediye Başkan adayı Ayda Maç, gerek kendisinin, gerekse meclis üyesi adaylarının Karşıyaka'nın öz insanları olduğunu belirterek, "Cumhur İttifakı’nın Karşıyakalı adayları olarak uyum içerisinde bir çalışma sürdürüyoruz. Yıllardır yaşadığımız Karşıyaka'nın sorunlarını ve çözüm yollarını biliyoruz. Bu sorunların çözümü için, değerli Karşıyakalıların oylarına talibiz. Değerli Karşıyakalılar bu teveccühü gösterdiklerinde önümüzdeki dönemde bambaşka bir Karşıyaka göreceğiz" dedi. Ayda Maç, Karşıyaka'nın refah içerisinde daha yaşanır bir kent olması için düşündükleri ve hazırladıkları projelerini de anlattı.

ÖNCELİĞİMİZ İNSAN VE ÇEVRE

Cumhur İttifakı'nın MHP kanadından Belediye Meclis üyesi adayı Seher Dikmen ise yaptığı konuşmada,  "Beka için milli karar, cumhur için istikrar, üretken belediyecilik, bütüncel yaklaşım, birlikte yönetim" anlayışıyla yola çıktıklarını, ittifakın diğer kanadı olan AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı Ayda Maç ve meclis üyesi adaylarıyla uyum içerisinde çalıştıklarını dile getirdi. Dikmen, düşündükleri ve hazırladıkları projelerden de söz ederek,

Burada öncelikle alt yapı ve insanlarımızın toplumsal hayattan daha fazla istifade etmesi için fizik kültürel üst yapı çalışmalarına ağırlık verilmesi, engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata uyum sağlayabilmeleri, yaşam standartlarının yükseltilmesi için özel projeler hazırlanması ve yaşama geçirilmesi gerekiyor. Çocuklarımızın ve gençlerimizin sosyal hayat içerisinde daha fazla ve aktif rol alması içen özel projeler hazırlanması gerekiyor. Ayrıca sevgili Karşıyakalıların özel itina gösterdiği sokak hayvanlarıyla ilgili de özel projelerin hazırlığı içerisindeyiz. Bütün bunları gerçekleştirirken önceliğimiz insanımızın refahı ve temiz, sağlıklı bir çevre olacaktır. Şeffaf ve hesap verir belediyecilik için oylarınıza talibiz" diye konuştu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı