• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

"Yeni Yıl Başlangıçların Yılı"

Ak; "Menderes'in Miladı 2019 Olacak"

İzmir’in Menderes İlçesindeki tek kadın Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, yeni yılın yeni başlangıçların yılı olacağını ve Menderes ilçesi için ise bir milat niteliği taşıyacağını söyledi. Hayata dokunan projeleriyle sık sık gündeme gelen CHP’nin aday adayı Zerrin Ak, ilçede yaşanacak ilkleri birlikte gerçekleştireceklerini vurguladı.

Seçim kampanyasında aldığı destek çığ gibi büyüyen CHP Menderes Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak yeni yıl için umutlu konuştu. Aldığı önemli desteğin hemşerileri ile aynı duyguları taşıdığından kaynaklandığına dikkat çeken Zerrin Ak, “Menderes’i bir dünya markası yapacağız. Bu hedef doğrultusunda sivil toplum kuruluşlarımızla, odalarımızla, kanaat önderlerimizle ve etkin muhtarlarımızla işbirliği yapıyoruz. Her geçen gün aldığımız desteğin çığ gibi büyümesi bizlere 2019’un ilçemizde bir milat olacağını gösteriyor. Hemşerilerimizle birlikte Menderes’i bizi biz yapan değerlerle Modern bir kent yapmak için gün sayıyoruz”dedi.

İŞ VE EKMEK KAPILARI AÇACAĞIZ

Menderes ilçesinin değişiminin eşiğinde duran en önemli sorunun iş ve aş olduğuna dikkat çeken CHP Belediye Başkan aday adayı Zerrin Ak, işsizlere iş, evsizlere ev ve ekmeksizlerin ekmeği ve aşı olacaklarını ifade etti. Tek kadın aday adayı Zerrin Ak, “Her sabah ve her akşam Menderes’in giriş ve çıkışlarından binlerce insanımız yol alır. Bu da Menderes’te yaşayanların Menderes’te  doğanların Menderes’te doyamadığını gösteriyor. Menderes’te yaşayanların bu ilçede doyacakları iş imkanlarını oluşturacak projelerimizi hayata geçireceğiz”şeklinde konuştu.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Türkiye ve İzmir’de kadın belediye başkan adayı gösterme konusunda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı’ya Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’ye güvendiklerini dile getiren kadın belediye başkan aday adayı Zerrin Ak, “İlçemizi yeniden yapılandırmak ve modern bir Menderes oluşturmak için çalışıyoruz. Partimizin vereceği yeni görev ile Menderes’i hak ettiği noktaya hemşerilerimizle birlikte taşıyacağız. İnanıyorum ki biz çalıştığımız müddetçe ilçemiz güzelleşecek, değişecek, yenilenecek. Bütün bu güzel duygular ile 2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini diliyorum”dedi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı