• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Korkmaz "TÜRKAV Direniş Sergiliyor"

Korkmaz; "Devletin Onurunu Çiğnetmeyeceğiz"

 

Türkiye Kamu Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  (TÜRKAV) Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, “Devletin asil evlatları olan Ülkücü Memurlar, devlet düşmanlarının önündeki tek engel, Türk Devletinin de en güçlü dayanağıdır” dedi.

Asil Evlat

Yeni Yıl öncesi yazılı açıklama yapan TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, açıklamasında Ülkücü memurların devlet içinde verdiği mücadeleyi anlattı. “En zorlu günlerde dahi devlete olan hizmetten geri adım atmayan Ülkücü Memurlar…”  diyerek sözlerine başlayan Korkmaz, açıklamasında; “her zemin ve şartta büyük bir direniş sergiliyoruz. Üyelerimiz kutsal bir davanın yılmaz neferleri olduğu kadar, çektikleri çilelerle de devlete olan sadakatin ve millete karşı duyulan sorumluluğun abide şahsiyetleridir. Ülkücü Memurlar, binlerce yıllık bir devlet tecrübesinin Başbuğ Türkeş ve Lider Devlet Bahçeli ideallerinde vücut bulmuş şahsiyetlerdir. Türk Devletinin asil evlatlarıdır” vurgusunu yaptı.

Emeğimizi Çiğnetmeyeceğiz

Ülkücü Memurların devlet içinde Memur-Sen’e bağlı sendikalarca bazı kumpaslara maruz kaldığını da ifade eden Genel Başkan Ebubekir Korkmaz; “yiğidin hakkı yiğide… diyerek yola çıkmıştık. Devletin asil evlatları olan ülkücü memurların önünü kesen her türlü yapıya karşı savaş açmıştık. Bizim bu savaşımız sürecek fakat bazı maskeler de düşecektir. Kumpaslarla mensuplarımızın önünü kesen, çeşitli yıldırma ve sürgün politikalarıyla devlet personel anlayışımızı örseleyen başta Memur-Sen olmak üzere tüm yapılar dikkatli davranmak zorundadır. Ne devletimizin onurunu ne de mensuplarımızın emeğini onlara çiğnetmeyeceğiz.” Diyerek TÜRKAV’ın kararlılığını ortaya koydu.

TÜRKAV İradesi

Türkiye’nin en güçlü ve en çok mensubu olan sivil toplum kuruluşu olduklarını da ifade eden Korkmaz, “Kimse bize rağmen, bizi yok sayarak ve bizsiz bir şeyler yapacağını düşünmesin. Milli iradeye dayalı Türk Milliyetçiliği anlayışımızla, vefa ve sadakatle yoğrulmuş teşkilat anlayışımızla Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşuyuz. Ülkemizde seksen bir vilayette kurulmuş ve kurulmakta olan yapılarımızla Türk Devletinin ve Türk Milleti’nin hizmetindeyiz. Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı olarak ortaya koyduğumuz irade Edirne’den Kars’a; İzmir’den Ağrı’ya kadar milim sapmadan kendini ortaya koymaktadır.”

FETÖ’yü Ezdik Ezeriz

FETÖ’yü ezen ve her zaman devlet düşmanlarını ezmeye muktedir bir celadete sahip olduklarını da sözlerine ekleyen Korkmaz, “FETÖ ile mücadele eden, bu mücadeleyi de her türlü imkansızlık ve yokluğa karşı sürdüren Ülkücü Memurlar olarak omuzlarımızda 2023 lider ülke Türkiye sorumluluklarını taşıyoruz. Bu yolda önümüze kim çıkarsa çıksın dün defalarca verdiğimiz tepkiyi yine veririz, vereceğiz. Devletin asil evlatları olan Ülkücü Memurlar, devlet düşmanlarının önündeki tek engel, Türk Devletinin de en güçlü dayanağıdır. Kumpaslara ve baskılara karşı eğilmeyeceğiz! Biz sadece secdede eğiliriz”. Diyerek sözlerini tamamlayan Korkmaz tüm mensuplarının yeni yılını ve yeni çalışma dönemini de kutladı. TÜRKAV Genel Başkanı Korkmaz, “yeni yılda daha güçlü bir Türkiye bizi bekliyor. İnşallah hepimiz için sağlıklı, mutlu ve bereketli bir yıl olur. Tüm mensuplarımızın yeni yılını kutluyorum” dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı