• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Serter'den Yeni Yıl Mesajı

Serter: “Sağlıklı ve aydınlık bir gelecek diliyorum”

CHP izmir Milletvekili Bedri Serter, 2019’a sayılı saatler kala bir yeni yıl mesajı yayınladı ve « 2019’da çocuklarımız daha huzurlu bir dünyada yaşasın ve ülkemizde doğan her çocuk 11 bin TL borç ile doğmasın,çocuk işsizliği ve çocuk evlilikleri olmasın diye mücadele etmeye devam edeceğiz» dedi. Serter, yayınladığı yeni yıl mesajında önce geleceğin teminatı olan çocukların daha huzurlu, barış dolu, eşit ve mutlu bir dünyada yaşaması için her alanda gereken mücadeleyi vermeye devam edeceklerini söyledi.

Serter, « Büyük Atatürk’ün ülkemizin çocuklarına ve genç nesillerine emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni aydınlık bir geleceğe taşımak hepimizin sorumluluğu ve bizlerin elinde. Hasta olan çocuklarımıza ilaç, eğitime ihtiyacı olan çocuklarımıza okul, yeni ufuklara açılan gençlerimize destek sağlamak bizim elimizde.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidarına duyulan özlemle,  sosyal demokrat, özgür ve eşitlikçi bir anlayışla yönetilecek, çocuklarımızın borçlu olarak değil mutlu olarak dünyaya gelecekleri, bir çocuğun bile yatağa aç girmeyeceği, her gencimizin ülkemizin geleceğine katkı sağlaması için desteklendiğini, kadınların her alanda eşit temsil edildiği ve ayrımcılığa uğramadıkları, yaşlısından gencine herkesin maddi ve manevi refaha kavuştuğu, demokrasinin, özgürlüğün ve eşitliğin inşa edilebileceği bir siyasi iklime sahip bir Türkiye’de yaşamaya olan sarsılmaz inancımla yeni yılınızı kutluyorum » dedi.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı