• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Poyraz Zeytinyağları Abu Dhabi’de

 Abu Dhabi Gıda Fuarı’nda Poyraz imzası

Poyraz Zeytinyağları, Sial Middle East Abu Dhabi Uluslararası Gıda Ürünleri Fuarı’nda yer aldı. Farklı coğrafyalarda Poyraz markasının adını duyurmaya önem verdiklerini söyleyen Poyraz Zeytinyağları Dış Ticaret Müdürü Cem Demirci, fuarların ihracata açılan en önemli kapı olduğunu ifade etti.

Abu Dhabi National Exhibition Centre fuar alanında düzenlenen Sial Middle East 2018’e katılmaktan mutluluk duyduklarını belirten Cem Demirci, bu sayede yeni ülkelere ve kişilere ulaştıklarını söyledi. Poyraz Zeytinyağları’nı dünyanın pek çok noktasında tanıtarak ihracat hedeflerini büyüteceklerini dile getiren Demirci, “Sial Middle East Abu Dhabi Uluslararası Gıda Ürünleri Fuarı, uluslararası yiyecek ve içecek endüstrisi için olduğu kadar, Ortadoğu’nun en büyük fuarlarından biridir. Şirketlerin Ortadoğu pazarında yer alma ve yerini güçlendirmesine imkan sunan bu fuarda yer almak, Poyraz markasının daha fazla noktaya ulaşmasına katkı sağlayacaktır. Gıda üreticilerine, distribütörlere, ithalatçılara, toptancılara ve perakendecilere yönelik düzenlenen fuarda, birçok insanla temas kurduk” dedi.

Ülke ekonomisine katkı vurgusu

Fuarın yeni bağlantılar kurmak, yeni tedarikçiler ve iş ortakları bulmak için iyi bir platform olduğunu ifade eden Demirci, burada en yeni ürünleri, en yenilikçi çözümleri gördüklerini ve sektörün mevcut konuları, eğilimleri ve gelecekteki durumu hakkında bilgi alışverişi yaptıklarını söyledi. Ekonomik anlamda kalkınma yolunun ihracattan geçtiğini belirten Demirci, “Kurduğumuz bağlantılar sayesinde yeni pazarlarda yer alacağımıza inanıyor, bu sayede daha fazla ihracat yaparak ülke ekonomimize daha büyük katkı sağlayacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

 


Bilgi için:

Şiir İletişim Ajansı/Murat 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı