• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

"Zeybekçi Büyük Değer"

"Adayımız İzmir İçin Kazanımdır"

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekçi’nin İzmir’de ciddi karşılığının olduğunu belirterek,  “Böylesine başarılı bir siyasetçinin İzmir’imiz için büyük bir değer ve kazanım olacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Nihat Zeybekci’yi açıklamasının ardından, muhalefet partileri tarafından yapılan açıklamalara tepki gelmeye devam ediyor.  Açıklamaları ile adeta İzmir’i kendilerininmiş gibi gören siyasetçilerin aksine bütünleyici ve kapsayıcı bir açıklama yapan AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, seçim kaybetme endişesi ile yapılan açıklamaların yakışıksız olduğunu vurguladı.

Ege’nin incisi İzmir’in tüm İzmirlilerin olduğunu belirten Kırkpınar, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Sayın Nihat Zeybekçi Denizli Belediye Başkanlığı ve AK Parti Hükümetlerinde Ekonomi Bakanlığı yapmış biridir. Hem egeli olması hem de bakanlık yapmış olması İzmir ve İzmirlilere ayrı bir önem ve değer verdiğini göstermektedir. Geçmiş dönemlerde İzmir için yapıcı ve katkı sağlayacak diyalog içerisinde olmuştur. Kendisi İzmir için büyük bir değer ve kazanımdır” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi cephesinden yapılan açıklamaların üzücü olduğunu belirten Kırkpınar, “CHP’li Milletvekillerinin seçimi kaybetme kaygısı ile yaptıkları açıklamalar ve Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı ötekileştirme çabaları üzücü ve yaralayıcı olmuştur. Daha meydanlara inmeden paniğe kapıldılar. Kendi aralarında birlikteliği sağlayamayanların endişeleri yersiz… Biz İzmir ve İzmirlilerle bütünleşmiş bir partiyiz. Kimseyi ötekileştirmeden AK Belediyecilik anlayışı ile İzmir’e de hak ettiği hizmetleri kavuşturacağız. Çağdaş ve Atatürkçü bir anlayışla güzel İzmir’imize hizmet etmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz İzmir’e hepimizin gözü ile bakıyoruz. İzmir hiç kimsenin değil hepimizindir. Yıkıcı, yaralayıcı ve ötekileştirici bir dil kullanarak siyaset yapmaya çalışanlar başarılı olamayacaklardır. Endişe edip paniğe kapılanlar unutmasınlar ki; İzmir AK Belediyecilik ile tanışınca onlar şimdikinden daha fazla mutlu olacaklar” şeklinde konuştu.

AK Parti İzmir Milletvekili Kırkpınar, belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğuna da vurgu yaparak, “İnanıyoruz ki çok kıymetli İzmirli hemşehrilerimiz, yaşamış oldukları sıkıntılara dur demek için gereksiz ve mesnetsiz açıklama yapanlara en doğru kararı vererek gereken cevabı vereceklerdir. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Zeybekçi’nin adaylığının İzmir ve İzmirliler için hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm hemşehrilerimize saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 AK Parti'nin İzmir adayı Nihat ZeybekçiPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı