• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Sıra Beklemeden Zaman Kaybetmeden

DEÜ'de Sanal Pos Dönemi

Dokuz Eylül Üniversitesi, personel kartlarına bakiye yükleme işleminde kuyruk bekleme dönemine son verdi. Yükleme işleminin üniversitenin web sitesi üzerinden rahatlıkla yapılacağını belirten Rektör Prof. Dr. Nükhet Hotar, “Üniversite çalışanlarımızın ve öğrencilerimin şartlarının iyileştirilmesi ve erişim kolaylığı sağlanması için gerekli bütün adımları atıyoruz. Yaptığımız bu teknik altyapı yenilemesi kısa, orta ve uzun vadeli yenileme planlarımız arasında yer almaktaydı. Bu yenilemeyi üniversitemizde üretilen yazılımla gerçekleştirmenin de gururunu yaşıyoruz” dedi.

Dokuz Eylül Üniversitesi, altyapı yenilemeleri kapsamında, kimlik olarak da kullanılan akıllı kartlara sanal pos aracılığıyla bakiye yükleme hizmeti vermeye başladı. Akıllı kartlara, web sitesi üzerinden ulaşılan sisteme kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapıldıktan sonra 3 adımda yükleme gerçekleştirilebiliyor. Üniversitenin kampüslerinde çeşitli noktalarda bulunan kioskların hizmetine son verilerek, aktif hale getirilen sanal pos uygulamasıyla uzun kuyruklara, işgücü ve zaman kaybına son verildi. Ayrıca ödeme çeşitliliği de getirilerek, nakit yükleme zorunluluğu ortadan kaldırıldı. Üniversitesinin tamamını kapsayan uygulamada öğrenci, akademik ve idari personel sıra beklemeden, zaman kaybetmeden, güvenli şekilde dijital ortamda akıllı kartlarına bakiye yükleme ve yemekhanede kullanma rahatlığına kavuştu.

SANAL POS KENDİ ÜRÜNÜMÜZ

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin kendi teknik imkânlarıyla hizmete aldığı sistemin mensupların kullanımına sunulmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Nükhet Hotar, “Üniversite çalışanlarımızın ve öğrencilerimin şartlarının iyileştirilmesi ve erişim kolaylığı sağlanması için gerekli bütün adımları atıyoruz. Yaptığımız bu teknik altyapı yenilemesi kısa, orta ve uzun vadeli yenileme planlarımız arasında yer almaktaydı. Bu yenilemeyi üniversitemizde üretilen yazılımla gerçekleştirmenin de gururunu yaşıyoruz. Artık öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimiz istediği anda, istediği yerden yüklemesini gerçekleştirebilecek. Ödemelerin yapılması noktasında bankaların gösterdiği işbirliği için yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PERSONEL VE ÖĞRENCİ MEMNUN

Bakiye yüklemesi için üniversitenin yerleşkelerinde belirli yerlerde bulunan kioks makinelerinde uzun kuyruklar beklemek ve nakit ödeme yapmak zorunda kalan personel ve öğrenciler, sanal pos hizmetinden memnuniyetini ifade etti. Artık yüklemenin daha hızlı ve alternatif yollarla yapılabilmesinin zaman kaybını da önlediğini belirttiler.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı