• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

DİSK Emekli Sen'den Başkana Plaket

İzmir Cumhuriyet’in kalesi

Disk Emekli-Sen Bornova Şubesi’nce düzenlenen Geleneksel Emek ve Dayanışma Kahvaltısı Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri İZBAŞ Düğün Salonu’nda gerçekleşti.  İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Kani Beko ile Antalya Milletvekili Cavit Arı’nın da katıldığı etkinlikte DİSK Emekli-Sen Bornova Şube Başkanı Yunus Taş ve yönetim kurulu üyesi Nevin Öğütçen  Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya teşekkür plaketi sundu.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, DİSK Emekli-Sen tarafından düzenlenen Geleneksel Emek ve Dayanışma Kahvaltısı’na katıldı. İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve  Kani Beko ile Antalya Milletvekili Cavit Arı’nın da katıldığı etkinlikte Disk Emekli-Sen Bornova Şube Başkanı Yunus Taş ve yönetim kurulu üyelerinden emekli öğretmen Nevin Öğütçen Başkan Atila’ya katkılarından dolayı plaket vererek teşekkür etti.

 İzmir Cumhuriyet’in kalesi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir’in Cumhuriyet’in kalesi olduğunu ifade ederek, “Bizler Türkiye’nin her yerinin İzmir gibi, Bornova gibi olması, sosyal demaokrat belediyecilik anlayışını benimsemesi için mücadele etmeliyiz. Bu verilecek mücadelenin en ön saflarında da biz Bornovalılar yer alacağız. Çünkü bizler Atatürk’ün çocuklarıyız. Çünkü İzmir Atatürk’ün ilkelerine ve devrimlerine sıkı sıkıya bağlı, Cumhuriyet’in kalesi olan bir kent. Bizim burada vermiş olduğumuz mücadele 81 vilayet için örnek olmalı” dedi.

Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan da söz eden Başkan Atila, eğitime verdikleri önemin de altını çizdi. Ülkenin çektiği en büyük sıkıntılardan birinin  eğitim sıkıntısı olduğunu belirten Atila, “Bu konuda bizim kentimizin gösterdiği başarı artarak devam etmeli ve herkese örek olmalı. Bizler yani bugünün yöneticeleri eğitim için, yaşanan sorunları çözmek için  çalışıyoruz. Çocuklarımıza iyi eğitim vererek yarınlarımıza yatırım yapıyoruz” diye konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı