• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Limontepe'de Kentsel Dönüşüm

CHP’li Başak’tan Yerinde Kentsel Dönüşüm için Yerinde Araştırma

CHP Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Şakir Başak, Karabağlar İlçesi’nin sorun tespitlerini yerinde araştırarak saha çalışmalarını sürdürüyor. Çözüm süreci için Limontepe Kentsel Dönüşüm Derneği Başkanı Doğan Yüksek, dernek yöneticileri ve muhtar Tacim Öz ile bir araya gelen Başak, Dr. Şehir Plancısı Dalya Hazar ile birlikte katıldığı toplantıda halkın taleplerini adaletli şekilde çözmek istediğini dile getirdi.

CHP Sorun Değil Çözüm Üretir

Dönüşüm alanı içerisinde bulunan, Limontepe Kentsel Dönüşüm Derneği çalışmalarını ve bölge halkının dertlerini dinleyen Başak: “Cumhuriyet Halk Partisi sorun değil çözüm üretir. Biz yoksullaşan ve yoksunlaşan halkımızın sorunlarına çare olmak için siyaset yapıyoruz. Burada insani bir durum olduğunu görüyorum. Partimizin kurucu felsefelerinden biri olan zorda olana, ezilene, haksızlığa uğrayana yardım eli uzatmak zorundayız. Ben de bu konuda sorumlu bir partili olarak sorunun çözümü için en kısa sürede bu sıkıntıyı yok etmek için elimden geleni yapacağım.” İfadelerini kullandı.

Limontepe Mahalle Muhtarı Tacim Öz ve dernek başkanı Doğan Yüksel’den çözüm için bugüne kadar yapılan çalışmaları, başvurdukları kurum ve kuruluşları da öğrenen Başak, başarılı bir ekiple çalıştığını bu ekibin içerisinde şehir plancısından, mimar ve mühendise kadar tüm teknik kadro ile  sorunun çözümüne hazır olduklarını belirtti. Belediyenin yapabileceği her şey için elini taşın altına koymaya hazır olduğunu da ekleyen Başak, Karabağlar İlçesi’nin en büyük sorunlarından birinin kentsel dönüşüm olduğunu söylerken bu problem için kurulmuş tüm derneklerle bir araya gelerek geniş çaplı bir toplantı almak istediğini de vurguladı.

Dernek yöneticileri yerel seçim sürecinde aday adaylarına sorunun çözümü için taahhütname imzalatmak istediklerini söylerken Başak, kendisinin yara değil merhem olmaya her zaman gönüllü olduğunu belediye başkanlığı yarışına da CHP derman belediyecilik anlayışıyla girerek  “Vatandaşıma, seçmenime hesap vermek onurlu bir görevdir. Halkın belediyeciliğinde kent rantları yandaşa değil, rantı yaratan bölge halkına hakça dağıtılır. Bizim saray belediyeciliğimizden farkımız budur.” açıklaması yaptı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı