• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Bornova’da STK birlikteliği

STK'ler Birarada

İzmir’de ilk olarak Bornova Belediyesi bünyesinde kurulan Sivil Toplum Kuruluşları(STK) Koordinatörlüğü, sivil toplum örgütleri ve derneklerle yaptığı iş birliği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda STK’larla sık sık biraraya gelen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila derneklere her konuda destek veriyor. STK’lar belediyenin kendilerine verdiği destekler için teşekkür ediyor.

Bornova Belediyesi’nin ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve Dernekleri biraraya getirmek ve destek olmak amacıyla hayata geçirdiği Sivil Toplum Kuruluşları Koordinatörlüğü yaptığı çalışmalarla dikkat çekiyor. İzmir’de bir ilk olarak Bornova belediyesi bünyesinde kurulan birim; belediye, dernekler ve sivil toplum örgütleri arasındaki iletişimi kurarak yeni projelere destek oluyor.

 “Ortak Akıl” ilkesi ile hareket eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila da sık sık biraraya geldiği STK ve derneklerle işbirliği çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Atila, 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi özel günler için düzenlenecek olan etkinlikler öncesi ,  STK ya da derneklerin sosyal aktiviteleri gibi etkinliklere katılarak destek veriyor.  Bornova’da faaliyet gösteren STK ve derneklerin temsilcileri Başkan Olgun Atila’nın her zaman yanlarında olmasından memnun olduklarını dile getiriyor.

Bornova Makedonya Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Şengül:

 Bülent Şengül

Biz yeni kurulan bir derneğiz. Buna rağmen Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila, bize destek veriyor. Kendisinin ilçede bulunan tüm STK’lara da ayrı ayrı ilgi gösterdiğini görüyoruz. Bunun için ve Bornova için yaptıklarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

ADD Bornova Şube Başkanı Doğan Aygen:

Bornova Belediyesi ile birçok ortak çalışma yaptık. Biz demokratik bir  Doğan Aygenkitle örgütü olarak belediyemizden her konuda destek alıyoruz. Ortak projelerle çok güzel çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bunun için Başta Belediye Başkanımız Olgun Atila olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederiz.Türk Kadınlar Birliği Derneği Bornova Şube Başkanı Naile Elçioğlu:

Bornova Belediyesi bünyesinde hizmet veren STK Koordinatörlüğü’nden  Naile Elçioğluçok memnunuz. Ben 1 yıllık bir başkanı olduğum için bu birim yaptığımız çalışmalarda bize avantaj sağladı. Birlikte birçok etkinliğe katılıyoruz. Belediyemiz her zaman bizim yanımızda yer alarak destekçimiz oluyor. Araç lazım olduğunda araç temin ediliyor. Gerektiği zaman salon tahsis ediliyor. Bornova Belediyesine çok teşekkür ediyoruz.

Alevi Kültür Dernekleri Bornova Şube Başkanı Veli Zengin:

2011 yılında kurulan derneğimiz Bornova’da bulunan canlarımıza katkı  Veli Zenginsağlıyor. Bornova Belediyesi derneğimize gerek maddi, gerekse manevi olarak her zaman destek oluyor. Başkanımız Olgun Atila’da her zaman bizim yanımızda.   Başka Başkanımız olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara derneğimiz adına çok teşekkür ederim.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı