• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ÖZLEMLE ANIYORUZ... BUGÜN VE DAİMA...

Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

Foça Rüzgarında Yarıştılar

‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’ Foça’da yapıldı

 

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Foça Yelken ve İhtisas Kulübü ev sahipliğinde Foça Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Foça’da yapıldı.

Yarışlara, Foça Yelken ve İhtisas Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü ve İTK Yelken Spor Kulübü’nden gelen; 60’ı optimist sınıfı ve 16’sı Laser sınıfı olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’na katılan ve dereceye giren sporcu ve kulüpleri tebrik etti. Başkan Demirağ, ‘‘Ulu Önderimiz Atatürk’ün anısına düzenlenen bu çok anlamlı yarış, Foça’mız için büyük onurdur’’ dedi.

Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’ndeki madalya töreninde, Foça Belediyesi Meclis Üyesi Raşit Dirim, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcileri, müsabaka hakemleri ve kulüp yetkilileri, dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

Sonuçlar;

Optimist: 1.Can Ertürk (Göztepe Yelken), 2.Alp Namdar (ARM Urla Yelken), 3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 4.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken), 5. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken)

Optimist Kız: 1. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken), 2. Medine Havva Tatlıca (Göztepe Yelken), 3. Karya Başaranlar (ARM Urla Yelken)

Junior Optimist: 1.Mert Doğan (FYİK), 2. Levent Mert Merih (ARM Urla Yelken), 3.Selim Gündoğan (FYİK), 4. Su Bayrak (Göztepe Yelken), 5.Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken)

Junior Optimist Kız: 1.Su Bayrak (Göztepe Yelken), 2. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken), 3. İpek Gökçe Kayalı Defne(Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Genel: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken), 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK), 4.Irmak Karaorman (FYİK), 5.Efe Gümüş (İTK Yelken)

Laser 4.7 Kız: 1. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 2.Irmak Karaorman (FYİK), 3. Ece Sofia Ramirez (Göztepe Yelken)

Laser 4.7 Junior: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken) 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK)

Optimist 2006: 1. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 2.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken) 3.Deniz Akis (Göztepe Yelken)



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.36725.3887
Euro6.07136.0956
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 16° 11°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı