• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANARAK ŞEHRİNE VE OYUNA SAHİP ÇIK


Siyah Kurdele                                      
Üyelik Girişi
Facebook - Twitter
 Instagram
Kategori ve Sayfalar
Namaz Vakitleri
Küçük Avcı

Yıldırım İnşaat
Elal Ajans
 
Reklam Alanları

Faydalı Linkler
Günün Sözü
Tarihte Bugün

Tarihte Bugün v.7.0
Site Haritası
sanalbasin.com üyesidir
İnstagram
Instagram

"Koltuk Derdinde"

İmre “Öztürk Koltuk Derdine Düşmüş”

Menderes Belediyesi Kasım Ayı İlk Meclisi’nde CHP Meclis Üyesi Mustafa Öztürk’ün açıklamalarına AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre’den yanıt geldi.

AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre, Menderes Belediyesi Kasım Ayı İlk Meclisi’nde CHP Meclis Üyesi Mustafa Öztürk’ün yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. İmre, Öztürk’ün Görece Belediye Başkanlığı zamanını hatırlattı. Öztürk’ün geride harabe eserler ve kırık kalpler bıraktığını belirterek, koltuk derdine düştüğünü ifade etti.

Hüsranla geçen 10 yıl

Mustafa Öztürk’ün belde belediyesi döneminde Görece’de 2 dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan AK Parti Menderes İlçe Başkanı Mehmet İmre, “ Kendisi 10 yıl boyunca belediye başkanlığı yaptı. Bu sürede vatandaşa hizmet noktasında bıraktığı hiçbir şey yok. Sayın Öztürk başkanlığı döneminde esnafa ve vatandaşa o kadar çok eziyet etti ki Görece halkı çok iyi bilir, Görece Meydanı’nda vatandaştan dayak yemiş bir belediye başkanı olarak tarihe geçmiştir. Geriye bakıldığında yıkık, harabe bir ticaret merkezi ve kırık kalpler, horlanmış, kenara atılmış insanlar var. Yani tamamen hüsran var. Başkanımız Bülent Soylu dönemiyle birlikte AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerini Menderes’in her noktasında olduğu gibi Görece’de de hayata geçirdik. Mustafa Öztürk’ün harabe olarak bıraktığı ticaret merkezini ayağa kaldırıp biz hizmete soktuk. Horlanmış, kenara atılmış kırık kalpleri gönül belediyeciliğimiz ile biz ortadan kaldırdık ve birlik, beraberlik içerisinde Görecemizi herkesin parmakla gösterdiği bir konuma getirdik. Eğer biz hizmeti Sayın Öztürk ve onun bulunduğu partisinden öğrenmeye kalksaydık bu hizmetleri, bu gönül bağını hiçbir zaman kuramazdık” dedi.

Koltuk derdine düşmüş

Öztürk’ün, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye çalıştığı kaydeden İmre, “ Sayın Öztürk ne yazık ki koltuk derdine düşmüş. Yerel seçim sürecinde kendisi de Menderes Belediye Başkanlığı’na CHP’den aday adaylığını koymuş durumda. Anlaşılan o ki bu tür çıkışlar yaparak partisinden adaylığı koparmanın derdi içerisinde. Sayın Öztürk partisi içerisinde yaşanan koltuk savaşlarına bizi alet etmesin. Bizim üzerimizden prim yapma derdine düşerek Menderesli hemşehrilerimiz üzerinde bıraktığı hüsranı daha da fazla arttırmasın” dedi.



Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ULAŞIM
 Otobüs Seferleri Metro Seferleri
 İzban Seferleri
 VAPUR SEFERLERİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07206.0963
Euro6.77726.8043
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 15° 7°
Günlük Burçlar

Günlük Burç Falınız


Saat
Takvim
Sayı 2 Sayfa 1
Mayıs Sayısı Sayfa 1
Yıldırım İnşaat

 

 

Elal Ajans
   
Küçük Avcı